index

فانوس به نقل از خبرگزاری ایرنا:  امروز (سوم مرداد) آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور است.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز یکشنبه افزود: بر اساس اطلاعیه این سازمان درباره تاریخ ثبت نام و شرکت در سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۹۵، ثبت نام این آزمون همراه با دفترچه راهنما برای داوطلبان از ۲۸ تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org آغاز و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده تا امروز (سوم مرداد ماه) پایان می یابد.

حسین توکلی با اشاره به ثبت نام ۴۳هزار و ۷۲۵ نفر در این آزمون ، ادامه داد: به تمام داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام در این آزمون اقدام نکرده اند، توصیه می شود در فرصت باقی مانده تا پایان وقت روز یکشنبه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی مجموعه ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی، ۳۱ تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده و ششم مرداد ماه پایان می یابد.

توکلی با بیان اینکه ۲۰ هزار و ۷۴۲ نفر تاکنون در آزمون استخدامی ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی ثبت نام کرده اند، گفت: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای ۱۲دستگاه اجرایی و ۶۸ دانشگاه، ۱۹ شهریور ماه برگزار می شود.

به گفته وی، در این آزمون ها، ۱۹ هزار و ۲۵۱ نفر پذیرفته می شوند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.