آزاده نامداری

کنایه کمدین خنداننده شو به آزاده نامداری + عکس

مجید افشاری یکی از کمدین های خنداننده شوی خندوانه در بخشی از استندآپ کمدی شب گذشته اش در خندوانه با کنایه به ماجرای آزاده نامداری اشاره کرد.

آزاده نامداری در خنداننده شو سوژه شد

بـرنامه شب گذشــتـــه خنـدوانــه به اجــرای دو کمـــدین خنـدانـنـده شو در مرحـلـــه نیمـه نهایــی اخـتصاص داشـت. مجـید افـــشاری و سیـــده مریــم کشـــفـی در دومین شب از مرحــلــه نیـمـــه نهـایـــی به رقــابــت با یکـــدیـگر پرداخــتـــند و توانســتـنــد نظــرهای خوبی از سوی مربی های خنـــدانـــنده شو جذب کردنـــد.

سوژه شدن آزاده نامداری در خنداننده شو

مـجید افــشاری از گروه حســن معـــجونی اولیــن نفــری بود که برای اجــرای اسـتـــنـــدآپ کمدی خود روی صحـنه آمــد. مجیــد افـــشـاری اســـتـندآپ کمـــدی خود را با نامـــه ای از توصیــه های پدرش آغـاز کرد و با ظرافت تمــام به معـضــلات اجـتمــاعــی پرداخت. مجـید افــشاری در بخـــشـی از اسـتــنــدآپ خود به ماجــرای این روزهـــای فضـای مجازی و جنجـالـــی که در سوئیس برای آزاده نامـــداری شکل گرفتـه بود اشـــاره کرد.

آزاده نامداری

آزاده نامداری سوژه استندآپ خنداننده شو

مجــیــد افشاری در بخشــی از نامه پدرش با کنـایه به ماجرای آزاده نامـــداری گفت:پدرم وصیـــت کرد هر جا میری برو، ولی سوئیس نرو، اگـــه هم رفـــتــی پارک نرو، چون اونجـا بادهای شدیدی میــاد و همــه چیز رو با خودش می بره….

 

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری تلویزیون سوژه استندآپ کمدی شد

عــکس هایـی از بانوی نامـــدار تلویزیون آزاده نامـداری در حالـــی که همــراه همسـر و فرزنـــدش در سوئیس به سر میــبرد منتشر شد و نداشتن حجاب در ایــن عکسـهـــا بهـانــه ای برای دسـت به دست چرخـیـدن آنـهــا در فضای مجازی شد و جنـجــال های زیادی با انـتـــشــار این عکـســـها به پا شد.

آزاده نامداری مجـری مشـــهور تلویزیون که با اجــرا در برنـــامــه تازه ها در سیــمــای خانواده به شهــرت رســید ایــن روزهــا سوژه بسیـاری از رسانـــه های اجتماعی شده اســـت.

وقتی آزاده نامـداری سوژه ی کمدین های خندوانه می شود + جزئیات

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.