آزاده نامداری

آزاده نامداری سکوتش را شکست+عکس

آزاده نامداری با انتشار تصویری از دخترش گندم بعد از مدتها سکوتش را شکست و به شایعه بازداشتش در فرودگاه خاتمه داد.در ادامه با ما باشید.

_____________فانوس_____________

آزاده نامداری با انتشار یک عکس خبر بازداشتش را تکذیب کرد

آزاده نامداری مجری سرشـنــاســـی که بعد از انتـــشــار عکـس های بدون حجابش در سفـــری که به همـــراه همـــســـر و دخـتـرش به سوئیس داشـت به یکـــی از سوژه های اصلـــی رسانه ها تبدیل شده اســـت بالاخره بعــد از مدتها سکوتش را شکــســت و صفــحـــه اینــستاگرامــش را با انــتــشـار تصویری از دخـتـرش گنـدم به روز کرد.

چند روز پیش رسـانــه های خبری ، خبـری مبنــی بر بازداشــت آزاده نامــداری در فرودگــاه در زمان بازگشت به ایران منـتــشر کردند که انــتــشـــار تصویری از دختـــر آزاده نامـداری در روز گذشــته این شایــعه را تکـــذیـب میکنــد.

آزاده نامداری با انتشار این عکس نوشت:

 

آزاده نامداری

گندم دختر آزاده نامـداری

گندمی! موش نخورتت…

آزاده نامداری کار خود را با همــکاری با شبـکـه زاگرس (کرمانــشـاه) آغاز کرد و سپــس به تهران آمد و در برنـامه خط مســـتقـــیم شبکـه تهـران به اجــرا در تلویزیون ادامه داد. او مجــری برنـــامه غیــرمـنــتــظـره شد که روزهای شنـــبـــه تا چهـارشنـــبه از شبـکــه دو سیــمـــا پخش می شد، وی با این برنـــامه به شهــرت زیادی رسیـد و برنـــامــه های زیــادی در تلویزیون در قالـــب اجرا و تهــیــه کنـنــدگـــی برعـهده داشـتـــه اســـت.

آزاده نامداری

آزاده نامـداری و همسرش سجاد عبادی

آزاده نامـداری همسر سجاد عبادی است که در مهر 1394 باهم ازدواج کرده و دختری به نام گندم دارند.

آزاده نامداری

آزاده نامـداری و همسرش سجاد عبادی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.