آیا برنامه دورهمی مهران مدیری در ماه رمضان هم پخش می شود؟

به گزارش مجله اینترنتی فــــــــانـــــوس : تهیه‌کننـــــده «دورهمی» اعلام کرد: برنامه «دورهمی» در ایام رمضان به روی آنتن خواهد رفت و تغییری در پخش آن ایجاد نخواهد شد.با فانوس همـــراه باشید آیا برنامه دورهمی مهران مدیری در ماه رمضان هم پخش می شود؟

آیا-برنامه-دورهمی-مهران-مدیری-ماه-رم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آیا برنامه دورهمی مهران مدیری در ماه رمضان هم پخش می شود؟

فــــــــانـــــــــوســـــــــ : این تهیه‌کننــــده درباره‌ی تغییر عوامل اجرایی برنامه «دورهمی» نیز اظهار کرد: این عوض‌ شدن و تغییر در همه کارها پیش می‌آید. در سری اول به دلیل وقفه زمانی که پیش آمد، برگــــرداندن همان عوامل به برنامه با دشواری مواجه شد؛ چرا که هر یک از عوامل به دنبال کار دیگری می‌روند بنابراین یک روند غیرمعمولی نیست.با فانوس هــمراه باشید

فانوس : رضایت ادامه داد:‌ هر کـــــاری اگر چندین ماه تعطیل شود جمع کردن دوباره عوامل آن دور هم به سختی انجام خواهد شد و امکان‌پذیر نیست که با همان عوامل به کار ادامه دهیم؛ بنابراین برنامــــه «دورهمی» هم مستلزم تغییرات است و از این قاعده مستثنی نیست.

فانوس برترین مجله اینترنتی ایران

فانوس : این تهیه‌کننده در پاســــخ به اینکه آیا تغییری در برنامه «دورهمی» در ایام رمضان ایجاد خواهد شد؟ اظهار کرد: دورهمی با همان روند در ایام رمضان به روی آنتن خواهد رفت و تغییری در بازیگران آن نخــــواهیم داشت.

فصل دوم مجموعه «دورهمی» به کـــــارگردانی مهران مدیری و همچنین با حضور سه بازیگر، در نوروز ۹۶ تولید شد و تاکنون ادامه داشته است.

به گفته‌ تهیه‌کننده همــــین روند در ایام رمضان هم ادامه خواهد داشت.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.