احسان علیخانی چگونه از همسر شهید حججی تقدیر کرد؟ + عکس

هدیه احسان علیخانی به همسر شهید محسن حججی

احسان علیخانی در یک ارتباط تلفنی با برنامه زنده رود تندیس حافظ خود را به همسر شهید حججی که مهمان برنامه زنده رود بود، تقدیم کرد.

تندیسی که احسان علیخانی به شهید حججی تقدیم کرد

احسان علیخانی جایزه هفدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ (عنوان بهترین چهره تلویزیونی ) خود را به خانواده شهید حججی اهدا کرد. این هدیه بعد از اعلام شدن در مراسم اختتامیه جشن حافظ در برنامه زنده رود توسط پیمان طالبی به همسر این شهید اهدا شد.

جایزه احسان علیخانی در زنده رود به همسر شهید حججی رسید

احسان علیخانی یکی از برگزیده های جشن حافظ بود که بعد از دریافت تندیس حافظ ،این جایزه ارزشمند را به خانواده شهید حججی تقدیم کرد . روز گذشته برنامه زنده رود با اجرای پیمان طالبی میزبان همسر شهید حججی بود و این فرصتی شد تا احسان علیخانی در یک ارتباط تلفی هدیه خود را به خانواده شهید حججی تقدیم کند.

بعد از پخش کلیپی از احسان علیخانی در مراسم اختتامیه جشن حافظ و سخنرانی این مجری سرشناس درباره شجاعت مثال زدنی محسن حججی و تقدیم کردن تندیس حافظ به خانواده حججی پیمان طالبی به نمایندگی از احسان علیخانی این هدیه را تقدیم زهرا عباسی همسر این شهید مدافع حرم کرد.

احسان علیخانی چگونه از همسر شهید حججی تقدیر کرد؟ + عکس

تندیس احسان علیـخانی به همسر شهید حججی رسید

محسن افشانی، مجید قناد، بهنوش بختیاری، بهار ارجمند و حسین مهری در پیام هایی ویدئویی، ارادت خود را به شهید محسن حججی اعلام کردند.

احسان علیخانی چگونه از همسر شهید حججی تقدیر کرد؟ + عکس

تقدیر از همسر شهید حججی در برنامه زنده رود

خانم عباسی همسر شهید حججی در این برنامه از رشادت های همسرش گفت و اعلام کرد پیکر مطهر شهید را به حضرت زینب(س) تقدیم کرده است و حاضر نیست برای بازگشت پیکرش معاوضه ای صورت پذیرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.