احسان کرمی

گریم خاص احسان کرمی در آینه های روبرو + تصاویر

احسان کرمی مجری سرشناسی که مسابقه خنداننده شوی خندوانه را اجرا کرد در نمایش آینه های روبرو با گریمی متفاوت در نقش جوانی عاشق پیشه ظاهر شد.

_____________فانوس_____________

احسان کرمی در نمایش آینه های روبرو

نمایش آینه های روبرو نوشته بهرام بیضایی، با کارگردانی محمد رحمانیان و تهیه کننده گی اجرایی آزیتا موگویی در تالار وحدت روی صحنه می رود. فیلمنامه آینه های روبرو سال 1359 توسط بهرام بیضایی نوشته شد اما هیچ گاه امکان ساخته شدن این فیلم فراهم نشد.احسان کرمی

احسان کرمی

احسان کـرمی در نقش آقای افتخاری، یک جوان بازاری سنتی است که در تجربه های عاشقانه خود مجبور می شود تن به بازی سرنوشت دهد و در گیر و دار شرایط بحرانی کشور در سال 1335 از عشق خود دست بشوید. احسان کرمی در این نمایش در کنار رویا تیموریان و بهنوش طباطبایی به ایفای نقش می پردازد.

احسان کرمی احسان کرمی احسان کرمی احسان کرمی احسان کرمی احسان کرمی احسان کرمی

احسان کرمی در آینه های روبرو

آینه های روبرو تنها اثر استاد بیضایی است که مستقیم به مسایل مربوط به انقلاب ایران در سال 57 می پردازد و در ذات خود یکی از عاشقانه ترین آثار بیضایی است . آینه های روبرو بر اساس فیلمنامه ای از بهرام بیضایی ساخته شده و حبیب رضایی، بهنوش طباطبایی، احسان کرمی، رویا تیموریان بازیگران صحنه آن هستند و در فیلم هم پرویز پورحسینی، بهزاد فراهانی و شقایق فراهانی به نقش آفرینی پرداخته اند.

تصاویری از احسان کرمی با گریم فوق العاده در نمایش آینه های روبرو

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.