احمد ایراندوستعکس های جدید از احمد ایراندوست و همسرش

احمد ایراندوست بازیگر سرشناس کشورمان امشب 29 مردادماه 96 به همراه همسرش ، مهمان برنامه برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی میشود، در ادامه عکس های خانوادگی احمـد ایراندوست را مشاهده میکنید.

احمد ایراندوست امشب مهمان کامران تفتی میشود

احمد ایراندوست یا همان غول معروف برره و بادیگارد پیشین خواننده معروف امشب 29 مردادماه 96 برای اولین بار به همراه همسرش در یک برنامه تلویزیونی حاضر میشود . برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی امشب میزبان احمد ایراندوست و همسرش است که برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی حاضر میشوند.
در این مطلب تصاویری از احـمـد ایراندوست در کنار همسر و دخترش را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

عکس های خانوادگی احمد ایراندوست و همسر و دخترش

احمد ایراندوست

احـمد ایراندوست و همسرش در برنامه وقتشه

احـمد ایراندوست با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:امشب ساعت نه برنامه وقتشه از شبکه نسیم مهمان خانه های گرمتان هستیم ممنونم از کامران تفتی عزیزم و دست اندرکاران این برنامه …امشب ساعت نه شب…

احمد ایراندوست

احمد ایـراندوست و همسرش در برنامه کامران تفتی

احمد ایرانـدوست نوشت :به همراه همسر برای اولین بار در برنامه وقتشه از شبکه نسیم ساعت نه شب و کلی وقایع خوب و دل انگیز… لبخند و اشک مهمان شماست…

احمد ایراندوست

احمـد ایراندوست بازیگر سینما و تلویزیون

همسر احمـد ایراندوست خواهر دو شهید اهل یزد است. در زمان تولید سریال شب های برره از طریق حسن شکوهی ومحسن چگینی به مهران مدیری معرفی شده و او هم نقش غول برره را با توجه به جثه اش به او داده ، این اتفاق ورود او به سینمای ایران بود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.