فردی که با به دست آوردن اطلاعات و عکس های شخصی از دختران شروع به اخاذی و تهدید از آن ها می کرد توسط پلیس فتای آذربایجان شرقی شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای استان آذربایجان شرقی گفت: در پی شکایت فردی از شهروندان مبنی بر این که در یکی از شبکه های اجتماعی تلفن همراه فردی ناشناس با ارسال پیامی عنوان کرده که عکس های شخصی بنده را از طریق نفوذ به گوشی برداشته و اقدام به تهدید و دعوت به رابطه نامشروع و یا پردخت پنج میلیون ریال وجه نقد کرده است، مراتب در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ محمد “قاسملو” تصریح کرد: در ابتدا مستدات فنی و تخصصی از شبکه اجتماعی تلفن همراه مربوطه استخراج و بررسی های فنی و مهندسی اجتماعی لازم توسط کارآگاهان انجام پذیرفت که فرد متخلف شناسایی و پس از کسب دستور قضایی متهم دستگیر و به همراه سیستم های رایانه ای وی به محل پلیس فتا منتقل شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم در اظهارات خود اعلام کرد که مدت پنج ماه است در یکی از شبکه های اجتماعی تلفن همراه فعالیت می کند و با شاکیه نیز در این شبکه اجتماعی آشنا شده و ارتباطش در حد مکالمه و دیدار بوده و تصاویر و عکس ها را خود وی به من ارسال کرده است که پس از تشکیل پرونده به همراه طرفین به دادسرا اعزام و معرفی شدند.

رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: به کلیه شهروندان توصیه می کنیم فضای مجازی و شبکه های اجتماعی راهی مناسب برای رابطه دوستی نبوده چراکه کسانی هستند که از ساده لوحی شما سوءاستفاده کرده و با به دست آوردن عکس های شخصی شروع به مزاحمت و آبروریزی یا اخاذی و کلاهبرداری از شما می کنند.

عکس های سکسی دختران تهرانی,عکس های لختی و سکس داف تهرانی,عکس داف تهرانی ,عکس دختران جیگر و داف تهرانی,عکس های سکسی لختی دختر زن تهرانی جنده

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.