مجله اینترنتی فانوس : در اوایل این هفته دیواین جانسون ملقب به «راک» در پست اینستاگرامی خود از یکی از بازیگران مرد قسمت هشتم فیلم سریع و خشن به‌شدت انتقاد کرده و وی را بزدل خواند. درحالی‌که جانسون دقیقاً نگفته بود مخاطب این پستش چه کسی است اما گزارش TMZ ادعا می‌کند منظور وی، وین دیزل، بازیگر و تهیه‌کنندهٔ سریع و خشن ۸ بوده است. منابع ناشناس علت بروز این تنش میان جانسون که نقش لوک هابز را بازی می‌کند و دیزل که نقش دومینیک تورتو را بازی می‌کند را اخذ تصمیمی از سوی دیزل بدون مشورت با جانسون اعلام کرده‌اند. این اختلاف تا جایی پیش رفته که حتی ادامهٔ فیلم‌برداری را تقریباً غیرممکن کرده است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx
بااین‌حال راک در یکی از پست‌های خود گفته است:
در تیم سریع و خشن هم مانند هر گروه دیگری که مثل یک خانواده هستند، چنین تضادها و اختلافاتی وجود دارد. اختلاف‌نظر و اختلاف اساسی در اعتقادات؛ اما به نظر من تنش و نزاع می‌تواند خوب باشد اگر همه به دنبال هدف و نیت بزرگی باشند. من از یک تنش و رقابت سالم استقبال می‌کنم چراکه مانند هر خانواده‌ای موجب بهتر شدن می‌شود. با همهٔ این‌ها مهم‌ترین چیز برای من و همهٔ ستارگان سریع و خشن ۸ ارائهٔ یک فیلم باورنکردنی به جهان است.

AndroidOnlineNewsImage.aspx

همچنین برخی منابع گزارش داده‌اند که تنش میان جانسون و دیزل می‌تواند موجب سرزنش کشتی‌گیر سابق (منظور دیواین جانسون است که قبلاً در رشتهٔ کشتی کج فعالیت داشت) از سوی مردم گردد. درهرحال به نظر می‌رسد مناقشه میان این دو ستاره موجب گردد که سریع و خشن ۸ در زمان و موعد مقرر آماده نشود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.