فانوس: سپیده جلالی / بارداری و خوش استایلی، منافاتی با یکدیگر ندارند. در ادامه خواهیم دید که چطور ستاره‌های دنیا، ثابت کرده‌اند که می‌توان باردار شد و استایل خاص خود را حفظ کرد. استایل سلبریتی‌ها همیشه منبع الهامی است برای سبک پوشش ما. آن‌ها هنگامی که باردار می‌شوند با همان مشکلی درگیر خواهند بود که ما هستیم: در دوران بارداری، چطور لباس بپوشیم؟ چطور ظاهر یک زن باردار را داشته باشیم و در عین حال استایل خود را حفظ کنیم؟ برخی، راحتی را به آراسته بودن ترجیح می‌دهند و برخی دیگر نه! حاضرند 9 ماه سختی بکشند اما مثل همیشه لباس بپوشند. مانند بلیک لیولی که در طول دوران بارداری، بسیار بی‌عیب و نقص لباس می‌پوشید.

راحتی یا استایل؟
به دلیل تشریفات و آداب زندگی در قصر، کیت میدلتون چاره‌ای جز اینکه در طول هر دو دوران بارداریش، شیک و آراسته بماند، نداشت. هموطنان او نیز، کی‌را نایتلی و سی‌نا میلر نیز تا ماه‌های آخر بارداری‌شان، آراسته بودند. بر عکس، بازیگران آمریکایی‌ای مانند زو سالدانا و ریس وایترسپون، به دنبال راحتی بودند و اغلب پیراهنی راحت و صندل‌هایی ساده می‌پوشیدند. گوین استفانی، خواننده معروف، در طول سه بار بارداری‌اش، استایل راک اند رول خود را به کناری گذاشت.

جسیکا آلبا یکی از معدود کسانی بود که در دوران بارداری، حد وسطی بین خوش سبکی و راحتی، با پیراهن‌های آزاد و بلندش پیدا کرده بود. او هنگامی که در انتظار تولد دخترانش بود، هونور ماری که در سال 2008 به دنیا آمد و هیون گارنر که در 2011 متولد شد، کار عاقلانه‌ای کرد و کفش‌هایی را که پاشنه بلند و نازک داشتند به کناری گذاشت و به جای آن کفش‌هایی با پاشنه‌هایی بلند .

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.