اعضای درجه یک خانواده معظم شهداء (فرزند و برادر) از تسهیلات استخدامی پیش بینی شده در قانون برخوردار بوده و استخدام مشمولان وظیفه عمومی مستلزم ارائه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از وظیفه عمومی ناجا است.
http://namehnews.ir/content/files/entezari/35082.jpg
به گزارش صبحانه، مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خدمت در پلیس پایتخت در مقطع درجه داری از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل مصاحبه، معاینات پزشکی از بین جوانان مرد به صورت پیمانی 5 ساله استخدام می کند.به گزارش پایگاه خبری پلیس، داوطلبان استخدام باید آمادگی خدمت در سراسر کشور را داشته باشند و ثبت نام از داوطلبان به صورت بومی انجام می شود.براساس این گزارش، دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه دوم و مدرک آشنایی با رایانه برای داوطلبان الزامی است و حداقل معدل برای فرزندان کارکنان نیروهای مسلح و بسیجیان (حداقل یک سال عضویت فعال) نمره 12 است.

همچنین اعضای درجه یک خانواده معظم شهداء (فرزند و برادر) از تسهیلات استخدامی پیش بینی شده در قانون برخوردار بوده و استخدام مشمولان وظیفه عمومی مستلزم ارائه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از وظیفه عمومی ناجا است.

استخدام مشمولان غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ممنوع است.

نحوه، تاریخ و محل برگزاری آزمون در زمان ثبت نام اعلام خواهد شد.

‘قاسم آیینی’ رییس مرکز گزینش و استخدام تهران بزرگ از داوطلبان متقاضی ثبت نام خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از چگونگی جذب، به مدیریت گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی تهران بزرگ واقع در تهران-خیابان شهید مطهری-بعد از تقاطع قائم مقام فراهانی-پلاک 330 مراجعه یا در صورت لزوم با شماره های73948515 و 73948509 تماس بگیرند.

همچنین علاقه مندان برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی آزمون ورودی استخدام در پلیس پایتخت می توانند به پایگاه خبری نیروی انتظامی به آدرس اینترنتی www.news.police.ir مراجعه کنند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.