استوری و سلفی های خفن از تیپ بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار به تازگی سلفی ها و استوری های زیادی در اینستاگرام با دوستان به اشتراک گذاشته است او در کنار دوستان واقعی خود با تیپ های بسیار خفنی عکس های بسیار زیبایی را از خود ثبت نموده است که بسیار مورد توجه فالورهایش قرار گرفته است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر استوری و سلفی های خفن از تیپ بهاره کیان افشار را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : بهاره کیان افشار به همراه دوستانش در روز تعطیل جمعه سری به باغ نگارستان در تهران زده و به تفریح و گشت زنی مشغول است.وی از مکان ها و جاهای دیدنی این باغ بازدید کرده و تعطیلی آخر هفته خود را با بازدید از مکان تاریخی گذرانده است.بازیگر سینما، ۱۲ اردیبهشت در سال ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمده و در سریال های زیادی بازی کرده است.

 

تیپ بهاره کیان افشار

عکس بازیگر کشورمان را با تیپ پائیزی در باغ نگارستان تهران مشاهده می کنید.

بهاره کیان افشار مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده و یکی از بهترین و بی حاشیه ترین بازیگران زن سینمای ایران است که عاشق کارش است و فقط توجه و علاقه اش را معطوف بازی و ایفای نقش محوله می کند. وی به تازگی پر کار شده است و در فیلم سینمایی زرد نیز نقش آفرینی کرده است که یکی از پر مخاطب ترین فیلم های تازه اکران شده بود.

گردش بازیگر زن در باغ نگارستان

در سریال کلاه پهلوی و جدیدترین نقشش سریال نمایش خانگی عاشقانه که بسیار جذاب و دیدنی بود.باغ نگارستان توسط فتحعلی شاه قاجار در سال ۱۲۲۲ هجری شمسی ساخته شده و ابنیه قاجاری محسوب می شود.فحتعلی شاه زمانی که این باغ را ساخت در اطراف و دور شهر تهران بود،اما امروزه در داخل شهر تهران واقع شده و متعلق به دانشگاه تهران می باشد. این ساختمان به شکل و سبک عمارت کلاه فرنگی ساخته شده و اتاق ها و تالارهای زیادی دارد.علت نامگذاری این مکان به باغ نگارستان مربوط به وجود نقاشی در یکی از اتاق هاست.

 

استوری و سلفی های خفن از تیپ بهاره کیان افشار

استوری و سلفی های خفن از تیپ بهاره کیان افشار

استوری و سلفی های خفن از تیپ بهاره کیان افشار

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.