اصابت موشک

اصابت موشک هنگام حضور نتانیاهو در مناطق جولان

اصابت موشک جنگی به نزدیکی نتانیاهو در یکی از مناطق سوریه؛یک موشک هنگام حضور نتانیاهو به مناطق بلندی های جولان سوریه اصابت کرد و جنوب سوریه را بمب باران کرد.در بخش خبری مجله اینترنتی فانوس با ما باشید.

__________________________فانوس__________________________

اصابت موشک در جنوب سوریه

شـبـکه تلویزیونی الــجـزیـره گزارش داد، یک موشک هنگام حضور نتـــانیـاهو به منـــاطق اشغالــی بلـنـــدی های جولان اصابـت کرد. بر اساس ایــن گزارش، هواپیمـاهای ارتش رژیــم صهیونیـســتی پایـگــاه ارتــش سوریه نزدیـک القنــیطـره در جنوب سوریه را بمبـــاران کردند.

این بمــبـاران پس از اصــابــت موشک به منـــاطــق بلـندی های جولان صورت گرفت. در همین حال خبــرگـزاری رویتـرز گزارش داد، رژیم صیــهونیســتــی اعـــلـام کرد، به دنبال حمـــله موشکی از سوی بلندی های جولان، مواضع ارتش سوریه را هدف حملات خود قرار داده است.

بر اســـاس ایـن گزارش، ارتـــش رژیـــم صیـهونیـســتی اعـلـام کرد، موشک شلــیـــک شده از سوی سوریـــه به منــطقــه بازی اصابت کرده و تلفـاتــی برجــای نگـذاشـتـه امـــا ارتـش در واکــنش به این اقــدام مواضع سوریـه را هدف قرار داده است.

اصابت موشک

اصابت موشک به مناطق جولان

این حمـلــه هم زمان با بازدیـــد نخست وزیـــر رژیــم صیهونیستـــی از کاتزریــن صورت گرفتــه اســـت. نتانـیــاهو در ایـــن باره گفـت:وقتـــی صحـــبـت می کردم، گفتــم ما هیـــچ شلیـــک ماجراجویانه ای را برنخواهیم تابید و به همه شلــیک ها واکـــنـــش نشـــان خواهیـــم داد.

وی ادامـــه داد:در جریـان سخـنــرانی من شلـــیکـــی از سوریه انــجام شد که به قلمـــرو ما اصـابت کرد و ارتـش ما پاسـخ این حمـــله را داد. نخـــســـت وزیـــر رژیـــم صیهونیـــسـتـی گفــت:هر کس به ما حملـه کنـــد، به او حمـــلـــه می کنـــیــم. ایــن سیاســت ما اســت و در اجـرای آن تداوم خواهیــم ورزید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.