اصغر فرهادی

حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی ؟!

اصغر فرهادی کارگردان سرشناس کشورمان با انتشار مطلبی در کانال تلگرامش خبر حضور بازیگر سریال حریم سلطان در فیلم جدیدش را تکذیب کرد.

___________________فانوس___________________

تکذیب خبر حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی

روز گذشته خبـری مبـنــی بر حضور یک بازیگر ترکـیه ای در فیـــلـــم جدیـــد اصــغر فرهـادی منتـشــر شد و خبــرهــا به سرعــت دست به دســـت میــشد و حاکی از ایــن بود که سعـادت آکـسوی بازیگر سرشــنــاس سیـــنــمـــای ترکـیه، به تازگـــی به جمع بازیگــران تازه تریـــن اثـــر اصـغـــر فرهادی که در مادریـد تولید می شود، پیوسته اســت و اصغر فرهــادیــکارگردان سرشــنـــاس سینمــای ایـران که فیلـم تازه اش محصول مشــتـــرک سه کشور فرانــســه، ایتــالـیا و اســپانــیا اســت، به سراغ بازیـگر سرشـــنــاس سینمــای ترکـیـه رفـتــه اسـت. آکسوی بازیــگـر سریــال ترکیـه ای حریـــم سلـطان اسـت.

اصغر فرهــادی کارگـــردان سرشــناس کشورمان که سال گذشــتــه با فیـــلم فروشنـــده جایــزه اسکار دریافت کرد و کارنامـــه درخـشــانــی دارد با انـــتشــار پستــی در کانـال تلگـرامـــش این خبر را تکـذیـــب کرد.

خبر حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی شایعه بود

اصغر فرهادی

فیلم جدید اصغر فرهادی بدون بازیگر ترکیه ای

در روزهای اخـــیر خبری مبـنــی بر حضور یک بازیـگر از کشور ترکیه در پروژه اســپــانـــیایــی اصغـر فرهادی منـــتشر شده اســـت. روابط عمومی ایـــن فیــلـــم ضمن تکـــذیـب ایـن خبـــر اعلـام می کند تمام بازیگـــران این فیلـــم اسـپــانـــیایــی و آرژانــتـــینی هسـتـند و فیلمـــبـرداری آن تا چنـــد هفـــتـه دیگــر آغاز می شود.

اصغر فرهادی

بازیگر حریم سلطان در فیلم اصغر فرهادی حضور ندارد

فــیـلـم جدیـد فرهادی به زبان اســـپانیـــایـــی و انگلیــسـی ساخـــتــه می شود و سال 2018 به نمایش درخواهد آمـــد. احـتـمـالـــا اولیـــن نمـایـش فیــلـم در جشـنواره کن آیــنده خواهد بود.

حرف های اصغر فرهادی در مورد حضور بازیگر حریم سلطان در فیلم جدیدش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.