2 نفر در مشهد به جرم تجاوز به عنف به صورت علنی اعدام شدند.

فانوس: خبرگزاری فارس نوشت: این دو نفر به معروف به گرگ‌های زرد صبح امروز در میدان حافظ واقع در ابتدای سیدی مشهد در ملأعام به دار مجازات آویخته شده و پرونده متهم سوم متجاوزان به عنف در حال رسیدگی است.

دو متهم پرونده گرگ‌های زرد با نام‌های «ع» و «الف» از 19 آبان ماه سال 93 اعمال مجرمانه خود را آغاز کرده و با استفاده از یک تاکسی زرد رنگ بین شهری دختران را در دام خود انداخته و طعمه اهداف پلید خود می‌کردند.

برپایه این گزارش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی کار خود را در این پرونده آغاز و پس از یک ماه این دو متهم که 24 و 25 ساله بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

اعدام علنی 2 نفر در مشهد به جرم تجاوز داستان تاکسی زرد دختر جنده,داستان سکسی گاییدن کس کون دختر زن خانم جنده در تاکسی,داستان سکسی در تاکسی,عاقبت سکس کردن زوری,عاقبت گاییدن زوری دختر فراری,داستان سکسی دختر هات داف تاکسی جنده کیر پستون سینه چوچول حشری

متهمان پرونده گرگ‌های زرد در بازجویی‌های انجام شده به سه فقره تجاوز به عنف به دختران جوان که از آنان شکایت به عمل آمده بود، اعتراف کردند.

داستان تاکسی زرد دختر جنده,داستان سکسی گاییدن کس کون دختر زن خانم جنده در تاکسی,داستان سکسی در تاکسی,عاقبت سکس کردن زوری,عاقبت گاییدن زوری دختر فراری,داستان سکسی دختر هات داف تاکسی جنده کیر پستون سینه چوچول حشری

لازم به یادآوری بوده متهمان این پرونده در بازجویی‌های خود در یک مورد تجاوز به عنف از همراهی جوانی 18 ساله یاد کردند که پس از اعترافات آنها و پیگیری‌های پلیس، متهم سوم پرونده نیز دستگیر و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی است.

تحقیقات از متهمان طی 25 روز در دادسرای مشهد انجام و در شعبه پنج دادگاه کیفری خراسان رضوی مورد رسیدگی قرار گرفت.

دو متهم پرونده در چندین جلسه دادگاه به صراحت به تجاوز به دختران جوان توسط تاکسی زرد رنگ اعتراف و لذا قاضی پرونده رأی به اعدام آنان در ملأعام داد.

صبح امروز دو متهم پرونده گرگ‌های زرد به جرم تجاوز به عنف در میدان حافظ با حکم صادره و تائید شده در شعبه 28 دیوان عالی کشور به دار مجازات در ملأعام آویخته شدند.

لازم به ذکر بوده پس از اعدام گرگ‌های زرد جمعیت حاضر با شعار «نیروی انتظامی تشکر، تشکر» از جدیت پلیس در برقراری امنیت قدردانی کردند.

 

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.