تصاویر مشخصات پیج نفر از اعضای داعش که دیروز در تهران به هلاکت رسیدند

عکس عاملان حادثه تروریستی مجلس و حرم امام

به گزارش مجله خبری سرگرمی فانوس،وزارت اطلاعات هویت و مشخصات عناصر تروریستی داعش در حادثه دیروز مجلس و حرم امام خمینی را اعلام کرد. این افراد پیش از این در جنایات گروهک داعش در موصل و رقه مشارکت داشته اند.

عناصر تروریستی دیروز تهران شناسایی شدند

وزارت اطــلاعات در اطلــاعیه ای اعلـــام کرد:به اطـــلـاع ملــت شریـف ایران می رســـانــد؛ در پی رصــدهــای اطـلـــاعاتـــی صورت گرفتــه هویت کامل عنـــاصــر تروریــســـت تهــران ( حرم مطـــهر حضرت امـــام خمـیـنـی (ره) و مجــلـــس شورای اســلـــامی ) و همـچنـــیـن هســتــه های مرتـبــط شناســـایــی گردیـدنــد.

برایـن اســـاس تیـــم عمـلـیاتی داعــش که در عملیــات تروریستی حرم مطهر و مجـلس شورای اسـلامـــی مشارکـت داشتــنــد؛ ۵ نفـر از عنـاصـر تروریست سابـــقــه دار وابـــسـتـــه به گروه های وهابی و تکفـیری بودند که پس از جذب به گروهک تروریــستی داعــش، از کشور خارج گردیـده و در جنـایات ایـــن گروهک تروریــســـتی در موصل و رقه مشـارکــت داشتــه انـد.

تصاویر مشخصات پیج نفر از اعضای داعش که دیروز در تهران به هلاکت رسیدند

اعلام اسامی عناصر تروریستی تهران

عـنــاصـر مذکور در اجرای عمـــلیـــات تروریــســـتی در مردادمـــاه سال ۱۳۹۵، تحــت فرمــاندهی ابوعایـشــه از فرماندهـان رده بالــای داعش وارد کشور شده و قصــد اجرای عملیــات های تروریـســتی در شهـرهای مذهـــبـی را داشــتـــنــد که پس از انهــدام کامل شبــکـه و ضربه به نفــرات اصلی ایــن کیـس ازجـمـلـه هلاکــت ابوعایـــشـه؛ از کشور متواری گردیده بودنـــد.

بنــابـــر برخی ملاحـــظات اجـــتـماعــی، امـنــیـــتـــی از انتــشار نام خانوادگـــی نامـبـــردگـان خودداری گردیـد.

تصاویر مشخصات پیج نفر از اعضای داعش که دیروز در تهران به هلاکت رسیدند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.