بهار ارجمند،بهروز افخمی و بازیگران و افراد مشهور در کربلا 96

بهار ارجمند،بهروز افخمی و بازیگران و افراد مشهور به همراه زائران به کربلا رفته بودند و در پیاده روی بزرگ ایرانیان شرکت نموده اند این بازیگران و افراد مشهور تصاویری از خود در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهار ارجمند،بهروز افخمی و بازیگران و افراد مشهور در کربلا 96 را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

عکس بهار ارجمند و سوگل طهماسبی در مسیر کربلا

به گزارش سایت  فانوس: هر سال جمعیت میلیونی به خودجوش و منظم این پیاده روی را انجام می دهند تا به حرم حضرت عشق برسند.با اتمام روز اربعین زائران از کربلا و نجف برمی گردند و مردم عراق نیز موکب های خود را جمع اوری می کنند.
در این تمجع عظیم عاشقان سالار شهیدان افراد مشهور و مسلمانان کشورهای دیگر نیز حضور دارند و در روز اربعین به سوگواری در قالب دسته های عزاداری اقدام می کنند.در پیاده روی امسال نزدیک به سه میلیون زائر ایرانی در عراق حضور داشتند.مراسم عزاداری اربعین و چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) روز گذشته با خیل عاشقان آن حضرت برگزار شد.

 

شهربانو منصوریان در پیاده روی کربلا

قهرمان کشورمان نیز به همراه بردارش در این پیاده روی شرکت کرده و خواهرش الهه منصوریان نیز در این پیاده روی حضور داشته است.

عکس بهروز افخمی در کربلا

عکس الهه منصوریان در کربلا

بهار اجمند خواهر برزو ارجمند در کربلا

عکس محمد سلوکی و خانواده در کربلا

عکس مداح معروف سیب سرخی در کربلا

مداح معروف سیب سرخی در کنار یکی از موکب های پذیرایی در حال چایی خوری است.

بهار ارجمند،بهروز افخمی و بازیگران و افراد مشهور در کربلا 96

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.