افراط در روابط زناشویی چه عوارضی دارد

روابط جنسی طولانی و بلند مدت باعث می شود که شما ضعیف شوید شما باید در روابط زناشویی خود افراط را کنار بگذارید چون برای سلامتی شما بسیار زیان آور می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر افراط در روابط زناشویی چه عوارضی دارد را درسایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عوارض افراط در برقراری رابطه جنسی

نیاز جنسی و داشتن احساس به جنس مخالف یک حس طبیعی است که خداوند در وجود انسان نهاده است و انسان هم موظف است تا به این نیاز خود به نحوه صحیح پاسخ دهد؛ نزدیکی و برقراری رابطه جنسی فواید بسیاری را برای انسان در پی دارد اما افراط در برقراری رابطه جنسی نیز بسیار مضر است.

 

یک کارشناس طب سنتی، مضرات افراط در نزدیکی جنسی را تشریح کرد. وی درباره مضرات افراط در نزدیکی جنسی اظهار کرد:زیاده روی در امر نزدیکی جنسی، مضر و باعث فشار به طبیعت, مانع رشد اعضا و کاهنده قوای بدنی است.

 

وی افزود:افراط در نزدیکی جنسی در مزاج های خشک و افراد لاغر عوارضی مانند ضعف قلب، مغز، معده، احشاء، اعصاب و چشم بروز خواهد کرد همچنین در سنین بالا زیاده روی در این امر بسیار مضر بوده و توصیه می شود حتی الامکان از آن پرهیز شود.

 

افراط در روابط زناشویی چه عوارضی دارد

خطرات نشستن زیاد برسیستم ادراری تناسلی

نشستن طولانی مدت می تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود.

این کارشناس طب سنتی تصریح کرد:مردان باید از قرار دادن لپ تاپ بر روی ناحیه شکم خودداری کنند همچنین نشستن طولانی مدت مثلا در زمان رانندگی می تواند منجر به ضعف سیستم ادراری تناسلی شود.

 

وی درباره بیماری هایی که در آنها نزدیکی جنسی منع شده است, تصریح کرد:در بیماری های شُش, نزله و زکام, درد مفاصل, امراض بلغمی, قولنج روده، فردی که اسهال یا غشی دائم دارد, کسی که اکثر اوقات امراض مغز و سینه داشته باشد, نباید در نزدیکی جنسی افراط کنند.

 

وی خاطرنشان کرد:در زمان انتشار بیماری های واگیر اجتناب از نزدیکی بر همه لازم است, بیشترین ضرر افراط در این امر به مغز, عصب و سینه و ریه می رسد.

 

افراط در روابط زناشویی چه عوارضی دارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.