در اقدامی عجیب دختر جوان به خانه دوست پسرش رفت تا خودکشی کند

به گزارش مجله اینترنتی فـــــانــــــــوس : دختر جوانی بـــه طرز مرموزی از طبقه‌پنجم ساختمان مسکونی در غـــرب تهران به داخل خیابان سقوط کرد و جـــان باخت.با فانوس همراه باشید در اقدامی عجیب دختر جوان به خانه دوست پسرش رفت تا خودکشی کند

اقدامی-عجیب-دختر-جوان-خانه-دوست-پس 
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در اقدامی عجیب دختر جوان به خانه دوست پسرش رفت تا خودکشی کند

فــــــانــــــــوســـــــــ : بامداد جمعه – دیروز- مأمـــوران پلیس با تماس شهروندی در جریان سقوط مرگبار دختر جوانی از ساختمان مسکونی حوالی بلوار فردوس در غرب تهران قرار گرفتند و راهی محل شدند.

مأموران در محل حــــادثه Incident با جسد خونین دختر ۲۵‌ساله‌ای به نام پرستو روبه‌رو شدند که از طبقه‌پنجم ساختمان مسکونی به داخل خیابان سقوط کرده و جان باخته بود.

فانوس برتزین مجله اینترنتی ایران

نخستین بررسی‌ها نشـــان داد پرستو اهل شهرستان کرج است و شب قبل به محل حادثه که خانه پسر جوانی است، آمده و ساعت ۲ بامداد به طرز مرموزی به داخل خیابان سقوط کرده اســــت.

مأموران در بررســـی‌های بعدی دست نوشته‌ای در محل حادثه پیدا کردند که حکایت از آن داشت، دختر جوان قبل از حادثه نوشته است، قصد دارد به زندگی‌اش پایان بدهد.

همزمان با انتقــــال جسد به دستور بازپرس ویژه قتل Murder دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی، مأموران تحقیقات گسترده‌ای را برای ملا کردن راز این حادثه آغاز کردند.funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.