الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی 38 ساله شد + عکس

الیکا عبدالرزاقی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان و همسر امین زندگانی 38 ساله شد و تصویری از جشن تولد 38 سالگی اش را به نمایش گذاشت.

جشن تولد 38 سالگی الیکا عبدالرزاقی

الـیکـــا عبـــدالـرزاقـــی همــســـر امـین زنـــدگـانـی 38 ساله شد. الیکا عبـــدالـــرزاقی را میــتوان پای ثابت فیلم های مهــران مدیری دانـــست و در واقع میـتوان گفت که مهــران مدیـــری نقـــش مهمــی در شهـــرت این هنرمـنــد کشورمـان داشته اسـت.

تولد 38 سالگی الیکا عبدالرزاقی همسر امین زندگانیالیکا عبدالرزاقی

تولد 38 سالگی الیـکا عبدالزاقی

الیـکـا عبدالــرزاقـــی فارغ التحصــیـل آموزشـــگاه هنری سمندریان، لیــســـانـس ادبـــیـــات نمایشــی اســت. او همـــسر امـیــن زندگـانـی اســـت، اصـــالتش به رامســر بر می گردد و دو برادر دارد. دوره بازیگــر ی را در کلـاسهای اسـتـاد حمـیـــد سمندریــان گذرانـــده فعــالیت در تلویزیون را از سال 77 و بازی در سریــال گمـشـده مسـعود نوابــی شروع کرد. ورود او به تلویزیون ، همـــزمان شد با اولیـن کارش در تئاتــر با نام دایـره گچـی قفـــقازی به کارگردانی حمید سمـــندریـــان بود.الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقـی و همسرش امین زندگانی

او قبل از همکاری با مهران مدیری 13 سال سابقه فعالیت در عرصه بازیگری را داشت اما بازی در نقش بانوی اول دربار قهوه تلخ یعنی فخرالتاج باعث شهرتش شد. در سال 1391 در یکی دیگر از سریال های خانگی مهران مدیری با عنوان ویلای من به ایفای نقش پرداخت. الیکا عبدالرزاقی پس از همکاری در دو سریال خانگی با مهران مدیری به مجموعه گنج مظفر این کارگردان پیوست. شوخی کردم عنوان تازه ترین سریال خانگی مهران مدیریمیباشد که الیکا عبدالرزاقی در آن به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر کشورمان در دورهمی آخرین همکاری اش را با مهران مدیری انجام داد.

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.