امکانات جدید در آپدیت جدید نرم افزار اینستاگرام

با بروز رسانی به نسخه ۱۰٫۹ می توانید در سیستم عامل های اندروید و iOS از این قابلیت استفاده کنید و تا ۱۰ تصاویر و ویدیو را به صورت یک آلبوم و در یک پست ارسال کنید. برای تشخیص اینکه پست ارسالی که می بینید به صورت تکی است یا به صورت آلبوم، نقطه های های پایین پست شما را راهنمایی خواهد کرد.

به گزارش فانوس:

به لطف مدیران و نقطه نظراتی که اکنون باعث شده شبکه های اجتماعی در ایران تنها به استفاده از دو سیستم اینستاگرام و تلگرام خلاصه شود، اکنون رشد و پویایی در این دو شبکه اجتماعی به اوج خودش رسیده و مقبول کاربران افتاده است. هرچند که بنده نگارنده در شبکه اجتماعی بودن تلگرام تردید داشته و آن را یک پلتفرم ازتباطی بیش نمی دانم.

امکانات جدید در آپدیت جدید نرم افزار اینستاگرام / آپلود 10 عکس هم زمان

از مباحث بالا که بگذریم از حالا به بعد به جای آپلود یک تصویر می توانید تا ۱۰ عکس را به صورت یکجا و در یک ارسال در صفحه ایسنتاگرام شخصیتان آپلود کنید.

با بروز رسانی به نسخه ۱۰٫۹ می توانید در سیستم عامل های اندروید و iOS از این قابلیت استفاده کنید و تا ۱۰ تصاویر و ویدیو را به صورت یک آلبوم و در یک پست ارسال کنید. برای تشخیص اینکه پست ارسالی که می بینید به صورت تکی است یا به صورت آلبوم، نقطه های های پایین پست شما را راهنمایی خواهد کرد.

بابت فیلتر ها هم نگران نباشید، در حین ارسال می توانید انتخاب کنید که یک فیلتر بر روی تمامی تصاویر لحاظ شود یا اینکه برای تک تک تصاویر و ویدیو ها فیلتر های جداگانه در نظر بگیرید. کاربر می تواند ترتیب تصاویر و ویدیو ها را نیز انتخاب کند و به آسانی برای هر تصاویر تگ های انتخابی را لحاظ نماید.

امکانات جدید در آپدیت جدید نرم افزار اینستاگرام / آپلود 10 عکس هم زمان

بدون شک این امکان هم مانند امکان Stories نظر کاربران را به خودش جلب خواهد کرد و بزودی شاهد آپلود مجموعه تصاویر و ایده پردازیهای کاربران در این رابطه خواهیم بود.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.