امیررضا دلاوری

جشن تولد 41 سالگی امیررضا دلاوری بازیگر پریا

شهرام حقیقت دوست بازیگر سریال خاطره انگیز خط قرمز با انتشار پستی در اینستاگرامش تولد امیررضا دلاوری را تبریک گفت.در ادامه با ما همراه باشید.

شهرام حقیقت دوست در تولد امیررضا دلاوری

امیررضا دلـــاوری بازیـــگـر سیـــنــمـــا و تلویزیون کشورمــان امــروز هفـده مرداد 96 وارد سن 41 سالـگــی شد . شهرام حقیـــقت دوست ، دوست و یار قدیمــی امـــیررضا دلـاوری با انتشــار تصویری از جشــن تولد 41 سالــگی ایـــن هنرمنـــد کشورمان ایـن روز خجـــسته را به امــیــررضــا دلاوری تبریـک گفـت.

شهرام حقیقت دوست با انتشار این عکس از امیررضا دلاوری نوشت:

امیررضا دلاوری

شهرام حقیقت دوست در جشن تولد امیررضا دلاوری

تولد رفیـــق جان امـــیــررضـــا دلــاوری…

امــیـــر رضا دلـــاوری متولد 17 مرداد 1355 در تهـران بازیــگــری را در دوران دبـیــرسـتـان با شرکت در تئاترهـای مدرسه شروع کرد و اواخر 73 توسط یکــی از دوستــانـش به تئاتر شهــر معرفی شد. در همـان سال 74 بود که اولین کار تصویری اش را انجام داد که در واقع یک کلیــپ موسیقــی ساخـــتـــه مسعود آب پرور بود و از طریـــق ایــشــان به دفــاتــر دیــگـر معــرفـــی شد و بالــاخره کار خود را با سریال مهر خوبان و ترور شروع کرد.

الهـــام مرادی همسر امــیـررضــا دلـاوری اسـت و این زوج خوشبــخـت دخـتری به نام دیـــار دارنــد.

تصاویری از امیررضا دلاوری و دخترش دیار

امیررضا دلاوری امیررضا دلاوری امیررضا دلاوری امیررضا دلاوری

امیررضـا دلاوری در نمایی از سریال پریا

سریـــال پریــا جدیدتـرین اثـر تلویزیونی امـیـــررضـا دلاوری اســـت که در کنـار هنـــرمــنـدانی چون کمنـــد امـیـرسلـیمانـی ، امـیرحـسین آرمــان و افــسانـه بایـــگـــان به ایــفـــای نقش پرداخـتـــه اســت.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.