تصاویری از پدیده هایی که در این دوره از انتخابات شورای شهر ظهور کردند

پدیده انتخابات شورای شهر از دستفروش فوق لیسانس تا پاکبان شهرداری

پدیده انتخابات شورای شهر چه کسانی بودند؟این دو نامزد شورای شهر لرستان و رشت نشان دادند که بدون ریخت وپاش و اسراف در هزینه های تبلیغات می شود در انتخابات پیروز شد.

در حاشیه انتخابات این دوره با پدیده ها و اتفاقات مختلفی روبرو شده ایم که هر کدام در نوع خود جالب و دیدنی بوده اند که دو مورد از آنها در رسانه های خبری بازتاب گسترده ای به همراه داشت.

در هیاهوی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا بودند افرادی که فارغ از سروصداهای تبلیغاتی و صرف هزینه های گزاف برای چاپ عکس و بنر و … تنها با یک عکس و نوشته توانستند به شورای شهر راه یابند.

آقای رستم نژاد که با وجود داشتن فوق لیسانس زبان انگلیسی بیکار بود و دستفروشی می کرد توانست در این دوره از انتخابات، به شورای شهر خرم آباد راه یابد.
کاربران از این اتفاق استقبال زیادی کرده اند به طوری که تصویر او این روزها در فضای مجازی دست به دست می شود. همین کاربران در روزهای منتهی به انتخابات، پویشی با عنوان “نه به تبلیغات کاغذی” به راه انداختند و از کاندیداها خواستند بدون صرف هزینه های گزاف برای چاپ عکس و بنر، به زیبایی چهره شهرها کمک کنند و حالا این کاندیدای لرستانی نشان داد که این کار شدنی است.
 تصاویری از پدیده هایی که در این دوره از انتخابات شورای شهر ظهور کردند
یک پاکبان زحمتکش اهل رشت نیز موفق شد با تبلیغات بسیار کم هزینه و اندک، به شورای شهر رشت راه یابد.
 تصاویری از پدیده هایی که در این دوره از انتخابات شورای شهر ظهور کردند

پدیده های انتخابات شورای شهر ۹۶

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.