پارچه های رو مبلی

انتخاب پارچه رو مبلی برای مبل های سلطنتی و راحتی

اگـــر قصـــد خرید پارچه های رو مبلی دارید بایــد به چنـــد نکته مهم توجه کنید اول سبـــک مبلمان سلـــطنتی یا راحــتی و دوم رنگ پارچــه .در بخش مد و زیبایی مجله فانوس همراه ما باشید.

انتخاب پارچه های رو مبلی برای انواع مبلمان

تغــیـــیـــر پارچه های رو مبلی یکی از ساده تریـن و مقرون به صرفـــه تریــن راه حل های تغـــیــیـــر دکوراسیون منزل می باشـــد. انـــتـــخاب پارچـــه های رو مبلـی نمی توانــد تمـــامـــا براســـاس سلـــیقـــه صورت گیـــریـــد بلــکه معیـــارهـا و فاکــتورهـــایـی را علــاوه بر بحــث سلیــقـــه باید در انتـــخاب آن ها سهـــیم کردپارچه رو مبلی

برای انـــتـخاب رنـــگ پارچـــه اول باید ببینـــیم خانـه و بعد از آن مبلمـــان ما در چه سبـــکـــی قرار می گیرد! اکــثـــر خانــه های ایـرانـی یا کلـاسیـک هسـتـــند یا مدرن و یا تلـــفـــیـــقی از ایــن دو.

پارچه های رو مبلی

انتخاب پارچه رو مبلی مناسب

در سبک کلـــاســیـــک ما مبلمـــان استــیــل و سلطنتـی را داریم که با فرم و حجم زیــادش معمولا مناسـب فضاهـای بزرگ اســت. پارچه های رو مبلی ساده هم برای مبلمـانــی اســـت که قرار اســـت در فضــاهـــای کوچک تر چیـده شوند و پارچه های طرح دار هم مناســـب فضــاهای باز و بزرگ اســـت. شمـــا می توانیـــد برای شکسـتـن فضــا و روح بخـــشـیــدن به محیـــط خانه، مبلمـــانـــی ساده با کوسن های طرح دار یا بر عکس انتخـــاب کنـــیـــد.

پس منطقــی تر ایــن اســـت که اگر فضـای بزرگـــی داریم و مبل کلـاســیک تهــیــه کرده ایم از زیـــبـــایـی پارچه های طرح دار هم اســـتــفـــاده کنیم. البـتــه طرح داریم تا طرح! گاهـی یک پارچـه آنـــقدر طرح شلوغ و پر زرق و برقی دارد که فقط حق دارد روی تعــدادی از مبلمـــانمـــان کار شود و تلـفــیــقـــش با یک پارچــه ساده تعـــادل را به خانـه برمـی گرداند.

در سبک مدرن که مورد پسـنـد زوج های جوان و آپارتمــان های امـــروزی است بیشتـر مبلمـــان راحـــتــی به کار می رود. فرم های منظم و هنــدسی ایــن مبلمـان مخصوص فضــاهـــای کوچک اســـت پس بهـتـــر است با رنـگ های شاد و پارچـه های ساده به بزرگ شدن فضـــای مان کمـــک کنیم.

الـبـته به ایـن معنــی نیـــست که ما برای مبلمـــان راحــتـی مان اجـازه اســـتفـاده از پارچـــه های طرحـــدار نداریم. برای کوسن ها و یا صندلــی های یک نفــره مبلمـان راحـــتـی می توانــیم از پارچـه های گلدار و یا با طرح هندســـی اســتـــفـاده کنـــیم.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.