مجله اینترنتی فانوس : احمد نجفی که سال‌ها پیش برنامه گفت‌وگو محور «صندلی داغ» را اجرا می‌کرد قصد دارد برنامه‌ای جدید و مشابه آن را برای شبکه تهران تهیه و اجرا کند. نجفی در مورد نحوه اجرای این برنامه توضیح می‌دهد و همچنین از دلایل کم کاری خود به عنوان بازیگر سینما صحبت می‌کند.
نجفی که پیش‌تر سابقه اجرای تاک شوی «صندلی داغ» را دارد، درباره برنامه جدید خود به آی سینما می‌گوید: «ساخت این برنامه قطعی شده و به صورت تولیدی به روی آنتن خواهد رفت. اما اگر این برنامه در ۶ ماهه اول با بازخوردهای خوبی مواجه شود، احتمال دارد در ۶ ماه دوم به صورت زنده پخش شود.»

AndroidOnlineNewsImage.aspx
نجفی در حالی می‌خواهد این برنامه جدید را برای شبکه تهران بسازد که شبکه نسیم با دو برنامه «خندوانه» و «دورهمی» مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است. اما این مجری و بازیگر با سابقه در مورد رویکرد برنامه جدید خود می‌گوید: «به نظر من رویکرد این دو برنامه بسیار خوب و موفق بوده و امیدوارم که به قوت خود باقی بماند، چون این برنامه‌ها شاد هستند و مردم هم نیاز دارند که شاد باشند. ولی من هم کار خودم را با رویکرد و روحیه‌ای که دارم انجام می‌دهم و سعی می‌کنم برنامه شادی را بسازم که شبیه کارهای سایر دوستان هم نباشد.»
او در مورد نام این برنامه هم می‌گوید: «من با این‌که دو نام را برای این برنامه در نظر دارم، اما نمی‌خواهم آنها را بگویم. در گذشته طرح‌ها و نام‌هایی را برای برنامه‌های تلویزونی در نظر داشتم که با کپی کاری برخی از دوستان مواجه شدند و آنها عین طرح من را به اجرا درآورند. من هم به موضوع کپی کاری سایر برنامه سازان عادت کردم و به همین دلیل، نام این برنامه را فعلا اعلام نمی‌کنم.»
مجری پیشین «صندلی داغ» در پاسخ به این پرسش که با توجه به رویکرد صداوسیما آیا در برنامه جدید خود از شخصیت‌های سیاسی و مدیران دولتی هم دعوت به عمل خواهد آورد یا خیر، می‌گوید: «مهمانان ما از تمام قشرهای مختلف جامعه خواهند بود. از قشر ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برای حضور در این برنامه دعوت به عمل خواهد آمد و مطمئنا از مدیران دولتی و سکانداران مدیریت کشور هم برای حضور در این برنامه دعوت می‌کنیم.»
اما احمد نجفی که در دهه ۷۰ یکی از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون بود، در دو دهه گذشته حضور چندانی در فیلم‌ها و سریال‌ها نداشته است. او درباره این موضوع توضیح می‌دهد: «من بازیگری را کنار نگذاشتم،‌ منتهی از یک سال‌ونیم پیش مشغول تهیه فیلم «من یک ایرانی‌ام» به کارگردانی محمدرضا آهنج و بازیگری علیرضا حیدری کشتی‌گیر پرافتخار ایرانی بودم و به همین دلیل نتوانستم پیشنهادهای برخی را برای بازیگری قبول کنم. بعضی از سناریوها واقعا مناسب نیستند و به همین خاطر فعلا بر روی قضیه تهیه کنندگی متمرکز شده‌ام.»
بازیگر «سگ کشی» در پایان اضافه کرد: «مشکل بزرگ سینمای ایران به نظر من فیلم‌های آپارتمانی است که نمی‌تواند خیلی‌ها را به خود جلب کند. بسیاری از فیلم‌ها موضوعات تکراری را به تصویر می‌کشند و برای من خسته کننده است. البته برای سینما سه طرح مدنظر دارم که در آینده نه چندان دور خبرهای آن منتشر خواهد شد.»

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.