اولین عکس های منتشر شده از هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست

اولین عکس هانیه غلامی در کنار همسرش

هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست برای اولین بار تصویری از همسرش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.با ما همراه باشید.

هانیه غلامیبازیگر سریال همه چیز آنجاست مدتی قبل با انتشار یک عکس از حلقه ازدواجش خبر ازدواجش را رسانه ای کرد . این هنرمند جوان ۲۳ ساله کشورمان برای اولین بار از عکس همسرش رونمایی کرد .

هانیه غلامی در کنار همسرش

نمی توانم قول دهم که تغییر نمیکنم نمی توانم قول دهم که خلقیات متفاوت نخواهم داشت نمی توانم قول دهم که گاهی احساسات تو را جریحه دار نخواهم کرد نمی توانم قول دهم که آشفته نخواهم شد نمی توانم قول دهم که همواره قوی خواهم بود نمی توانم قول دهم که قصوری نخواهم کرد. اما …

می توانم عهد کنم که همواره پشتیبان تو خواهم بود می توانم عهد کنم که افکار و احساساتم را با تو سهیم خواهم شد می توانم عهد کنم که تو را آزاد خواهم گذاشت تا خودت باشی می توانم عهد کنم که با تو کاملا صادق خواهم بود می توانم عهد کنم که با تو خواهم گریست و خواهم خندید می توانم عهد کنم که کمکت خواهم کرد به هدف هایت برسی اما بیش از همه می توانم عهد کنم که دوستت خواهم داشت.

هانیه غلامی بازیگری را با فیلم یکی میخواد باهات حرف بزنه ساخته منوچهر هادی شروع کرد. سریال های تلویزیونی زخم به کارگردانی مسعود آب پرور و همه چیز آنجاست ، ساخته ی شهرام شاه حسینی از دیگر کارهای وی می باشد.

اولین عکس های منتشر شده از هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست اولین عکس های منتشر شده از هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست اولین عکس های منتشر شده از هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست اولین عکس های منتشر شده از هانیه غلامی بازیگر سریال همه چیز آنجاست

هانیه غلامی متولد ۱۲ بهمن ۱۳۷۳ بازیگر تلوزیون و سینما می باشد. او دانشجوی رشته روانشناسی بالینی می باشد و با بازی در سریال همه چیز آنجاست در تلویزیون شناخته شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.