حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب

حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب

تصاویری از اکران خصوصی فیلم آشوب ساخته کاظم راست گفتار با حضور کوروش تهامی و لیلا اوتادی و یکتا ناصر را برایتان گردآوری کرده ایم.با ما در فانوس همراه باشید.

فیلم آشوب ساخته کاظم راست گفتار یکی از پربازیگرترین فیلم هایی است که در سالهای اخیر ساخته شده است. مراسم اکران خصوصی این فیلم با حضور عوامل سازنده این فیلم برگزار شد.

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی آشوب به کارگردانی کاظم راست گفتار در پردیس سینمایی ارگ واقع در میدان تجریش با حضور لیلا اوتادی ، کوروش تهامی ، یکتا ناصر و محمدرضا هدایتی دیگر عوامل فیلم برگزار شد.

کاظم راست گفتار قبل از این فیلم سابقه ساخت آثاری همچون فیلم «نقاب» و فیلم «چک» را در کارنامه هنری خود دارد.

حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب حضور چهره های معروف سینما و تلویزیون در اکران خصوصی فیلم آشوب

خلاصه داستان و بازیگران فیلم آشوب

خلاصه قصه این فیلم در دهه ۱۳۲۰ می گذرد و مضمون اصلی آن در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است. اصل داستان این فیلم مربوط به جوانی است که با نام مستعار آشوب در کافه های لاله زار خوانندگی و هنرمندی می کند و آین آشوب با آشوب های تاریخی و واقعی دهه ۱۳۲۰ رابطه پیدا میکند و این شخصیت را به یک آشوب خوفناک و تهدید آمیز تبدیل خواهد کرد.

هنرمندان و بازیگران این فیلم عبارتند از کوروش تهامی که در نقش اصلی این فیلم به نام آشوب بازی میکند و دیگرا بازیگران لیلا اوتادی ، یکتا ناصر ، محمدرضا شریفی نیا ، آتیلا پسیانی ، همایون ارشادی ، فرهاد آئیش ، آشا محرابی ، محمدرضا هدایتی ، رامین ناصرنصیر ، امیرحسین صدیق ، نیما فلاح ، شهره لرستانی ، حبیب دهقان نسب ، داریوش فرهنگ ، ارژنگ امیرفضلی ، غلامحسین لطفی ، امیرخسرو امیرصادقی ، رضا فیاضی ، امیرشروین امیرصادقی ، نادر سلیمانی ، بهرام سروری نژاد ، میرطاهر مظلومی ، سعید امیرسلیمانی ، رضا بنفشه خواه ، فخرالدین صدیق شریف هستند که در این فیلم به ایفای نقش میپردازند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.