اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور

بازیگران در اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲

مراسم اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره هایی چون مهران مدیری ، مهناز افشار ، تهمینه میلانی و رضا عطاران روز پنجشنبه برگزار شد.

اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره های سرشناس دنیای هنر برگزار شد. نهنگ عنبر فیلم پرطرفداری با بازی رضا عطاران و مهناز افشار است که در سری اول با استقبال بی نظیری در اکران مواجه شد و در اولین روز اکران خود در سری دوم رکورد فروش فیلم ها را شکست.

اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ شامگاه روز پنجنشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۶ با حضور عوامل و بازیگران فیلم برگزار گردید.نهنگ عنبر ۲ با بازی رضا عطاران و مهناز افشار از روز چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۹۶ اکران خود را آغاز کرده است.

تصاویر مراسم اکران خصوصی نهنگ عنبر ۲

اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر ۲ با حضور چهره ها و بازیگران مشهور

 نهنگ عنبر با بازی مهناز افشار و رضا عطاران ساخته سامان مقدم در سری اول با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان همراه شد و همین دلیلی برای ساخت سری دوم این فیلم زیبا شد.

بازیگران فیلم نهنگ عنبر ۲ :رضا عطاران ، مهناز افشار ، ویشکا آسایش ، حسام نواب صفوی ، رضا ناجی ،امیرحسین آرمان ، سیروس گرجستان ی و علئ قربان زاده و شهلا ریاحی کتایون امیر ابراهیمی ،محسن قاضی مرادی ، اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدی.

پروژه سینمایی نهـنگ عنبر ۲ (سلکشن رویا )به تهیه کنندگی سامان مقدم و با سرمایه گذاری نیوشا طبیبی،نیما طبیبی، مجید مطلبی و سامان مقدم ساخته شده است.

قسمت اول این فیلم که در سال ۹۳ اکران شد، استقبال خیلی خوب مخاطبین و منتقدین را در پی داشت و استقبال عالی از قسمت دوم فیلم هم پیش بینی می شد که با توجه به فروش عالی فیلم در روز اول در پردیس کوروش، به نظر می رسد این فیلم هم خواهد توانست به اثری موفق تبدیل شود.

نهنگ عنـبر ۲ با عبور از فروش ۶۵ میلیون تومانی، رکورد بیشترین فروش روزانه یک فیلم در پردیس کوروش را شکست.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.