مجله اینترنتی فانوس : جلیل فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون دلیل کم کاری های اخیر خود را کمرنگ شدن و ضعف آثار پیشنهادی خواند.

دلیل کم کاری های اخیر خود را کمرنگ شدن نقش ها بیان نمود و گفت: خوشبختانه فعلاً بازی نمی کنم و مشغول استراحت، تدریس و کارهای تئاتری هستم.

۷۵۸۰۶۶_۵۰۹
وی دلیل کمرنگ شدنش در عرصه سینما و تلویزیون را اینگونه مطرح نمود: خوش به حال دوستانی که انتخاب نمی کنند و یا من که انتخاب نمی شوم. این کلمات و لغات را بارها و بارها سایر همکارانم گفته اند، مشکلات عدیده است و با بیان آنها متاسفانه اتفاقی نمی افتد.

فرجاد ادامه داد: پیشنهاداتی گه گاه ارائه می شود که بسیار دست و پا شکسته و جزئی هستند. در این پیشنهاد ها هم نقش ها نقشهای ضعیفی بودند و هم کاری که من دوست داشتم نبود.

وی در مورد دلیل ایجاد وضع موجود در عرصه بازیگری تصریح کرد: این را باید از مدیران و سیاست گذاران فرهنگی پرسید و جواب را آنجا جستجو کرد ولی این مساله اینقدر تکرار شده و این مشکل بیان شده که دیگر گفتنش هیچ دردی را دوا نمی کند.

بازیگر فیلم”بر بال فرشتگان” خاطرنشان کرد: دلیل این وضع را من نمی توانم بگویم. اگر بگویم باند بازی های موجود و یا دسته بندی ها، چون اشراف کامل ندارم نمی خواهم به کسی تهمت بزنم اما می دانم همه عوامل دست به دست هم داده تا همه چیز کمرنگ شود.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.