بازیگر مشهور

خانه بازیگر مشهور در آتش سوخت

خانه جانی گالکی، بازیگر سریال «تئوری بیگ بنگ» در ایالت کالیفرنیا طعمه حریق شد و در آتش سوخت.در این مطلب از بخش خبری مجله اینترنتی فانوس با ما همراه باشید.

_______________________________فانوس_______________________________

آتش سوزی خانه بازیگر سرشناس

در یک آتش سوزی گسـتــرده در ایالت کالـیــفــرنــیا که از روز دوشنـــبه پنـجم تیر آغاز شده اســـت، خانه جانــی گالـکی، بازیگر سرشناس آمریـــکـــایی در آتــش سوخت. به گفـتـــه نمــاینـده گالکـــی، او هنگـــام آتش سوزی خانـه نبوده و در ایـن حادثه آسـیب ندیــده است.

بازیـــگــر «تئوری بیـگ بنـگ» پس از ایـــن حادثـــه در بیـانــیـه ای اعـلــام کرد:«دلـــم همراه تمــام افــرادی است که در ایــن آتش سوزی خسارت دیــده انـــد. ما همواره با ایـــن تهــدیـد زندگـی می کنــیم اما زنـدگی در ایــن منـطــقــه زیـبــا ارزشش را دارد.»

او در ادامـه بیانــیه اش از اهـمــیت مردم و همـــدلـی نوشتـــه است:«جامعـه از مردم تشکـیـــل می شود نه از ساختـمان ها. با فرونشســتـن آتـــش زمــان بازســازی فرا می رسـد. ما همـانـنـــد گذشتـــه دوباره ایـــن کار را انـــجام می دهـــیم و با ایــن کار به هم نزدیـک تر می شویم.»

این آتش سوزی گسـترده نزدیـک به 700 هکـــتار از زمــین های منـــطــقـه ای در 300 کیـــلومتری شمـــال غربی لس آنـجلـــس را در برگــرفــته است.

«تئوری بیگ بنـگ» یکی از سریـــال های محبوب شبکـــه سی بی اس است و به غیـــر از جانـــی گالــکـــی، بازیــگرانـــی چون جیمز پارسونز، کیلـی کوئوکو و سایـمون هلـبرگ در آن ایــفای نقـــش کرده انـد.

 بازیگر مشهوری که خانه اش طعمه حریق شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.