قسمت شصت و چهارم مجموعه تلویزیونی «کیمیا» با بازی متفاوت گلاره عباسی شب گذشته روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

گلاره عباسی در یکی از سکانس های این قسمت کیمیا بازی بسیار زیبایی از خود نمایش داد و در حالی که ضرباتی واقعی به صورت خود وارد می کرد دیالوگهای خود را با احساس تمام اجرا کرد . این اجرا به حدی طبیعی و زیبا بود که به گفته شاهدان پشت صحنه تمام عوامل تحت تاثیر قرار گرفته بودن .

فانوس : پوریا پورسرخ بازیگر کشورمان و بازیگر نقش آرش در مجموعه کیمیا ضمن تمجید از بازی تماشایی گلاره عباسی(نقش فرزانه) در این مجموعه، فضای پشت صحنه را در زمان فیلمبرداری سکاس دعوای آرش و فرزانه روایت کرد.

وی با انشار تصویری از عباسی در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت:

 

فیلم بازی گلاره عباسی,فیلم قیمت 64 سریال کیمیا,دانلود کلیپ سکانس عالی بازی گلاره عباسی,دانلود کلیپ بازی گلاره عباسی در قسمت64 سریال کیمیا

 

«خوب یادمه که بعد از فیلمبرداری این سکانس تا چند دقیقه صدا از هیچ کس در نیومد و همه در سکت مطلق از بازی ایشون لذت می بردند.».

همچنین محمدرضاشفیعی تهیه کننده این مجموعه با انتشار تصویری در صفحه شخصی اینستاگرامش از سکانسی که شب گذشته پخش شد، از آن به عنوان یکی از بهترین سکانس های کیمیا نام برد.

 

فیلم بازی گلاره عباسی,فیلم قیمت 64 سریال کیمیا,دانلود کلیپ سکانس عالی بازی گلاره عباسی,دانلود کلیپ بازی گلاره عباسی در قسمت64 سریال کیمیا

 

مجوعه کیمیا به کارگردانی جواد افشار و با بازی رضا کیانیان، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی نیا، گلاره عباسی و مهدی پاکدل هر شب از شبکه دو سیما پخش می شود.

می توانید این سکانس را آنلاین تماشا کنید  و یا از این لینک دانلود نمایید .

[jwplayer mediaid=”29584″]

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.