رضا پرستش بدل لیونل مسی دستگیر شد!!!

رضا پرستش بدل لیونل مسی دستگیر شد!!!

بدل لیونل مسی در خیابان های تهران موجب شلوغی و برهم خوردن نظم عمومی خیابان ها شده بود که به کلانتری برده شدبا ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.بدل لیونل مسی در ایران به دلیل ایجاد شلوغی در خیابان و بر هم خوردن نظم عمومی و ایجاد ترافیک، پایش به کلانتری باز شد. چند روزی است که شباهت ظاهری فردی در ایران به لیونل مسی بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته و اخبار این فرد بازتاب زیادی در رسانه ها دارد.

ایندیپندنت در خبری درباره ماجرای جالبی که در تهران اتفاق افتاده نوشت:بعد از ایجاد هیجان زیاد از بابت دیدن بدل لیونل مسی در خیابان های تهران و شلوغی و برهم خوردن نظم عمومی خیابان ، این فرد به کلانتری برده شد تا جو ایجاد شده تا حد زیادی آرام شود.

خیلی از افراد در ایران با دیدن او درخواست عکس و امضا دارند و همین باعث می شود مکان هایی که بدل مسی به آن می رود به یکباره شلوغ شود.

رضا پرستش بدل لیونل مسی دستگیر شد!!!

بدل لیونل مسی در خیابان های تهران

 با این حال رضا پرستش بدل لیونل مسی از این شرایط راضی است. او می گوید:در حال حاضر مردم من را به عنوان مسی ایرانی می شناسند و می خواهند من هر کاری که او انجام می دهد را انجام دهم. وقتی جایی می روم مردم واقعا شوکه می شوند. خیلی خوشحالم که دیدن من باعث خوشحالی مردم می شود و انرژی زیادی به آنها می دهد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.