برانکو

دردسرهای شیرین برانکو در دیدار با نفت

پرسپولیس و نفت تهران در آمادگی کامل امشب به مصاف هم میروند, در این بین برانکو دردسرهای شیرینی در خط حمله دارد.در ادامه این مطلب از بخش ورزشی مجله فانوس با ما باشید.

______________فانوس______________

برانکو و دردسرهایش در خط حمله

پـــرسپولیــس و نفت تهـران هر دو لیـگ را خیـلـــی خوب شروع کردند.نفت تهـــران با تمامی مشکلـــاتش 4 امـــتـــیــاز ارزشـمنـــد کسب کرد و نشان داد با ایـنـــکـــه کمبود بازیکـن دارد امـــا تیـــم منظـــمی است.

پرسپولیس هم با برد شیــریـــن در خانـه تراکـتورسازی خود را 6 امتیـــازی کرد. پرســپولیس ثابــت کرد از همیـــن شروع می خواهد بار خود را برای قهــرمانـــی ببنـدد و امشـــب هم از نفــت تهــران برد می خواهد.

برانکو

برانکـو سرمربی پرسپولیس

بــرانــکو می خواهـــد تیــمش را با دو مهاجم به مصاف نفت تهران بفرستد و قاعـدتـــاً گادوین منـشا و مهــدی طارمیفـیکس هســتنـــد ولی علی علـــیپور هم آمـاده اســـت و احـــتـــمال دارد نیـمه دوم راهـــی میـــدان شود.

علیـپور در سوپرجام به نفـت گل زده بود و کلاً برانکو ایـــن مهاجم را قبول دارد. سرمـــربـی کروات در خط حملــه دردســـرهـای شیـریـــنی دارد ولی به هر حال بایـد یکی از سه مهـــاجمـــش را نیــمکت نشین کند. در این دیدار احتمـــال حضور سیــد جلـــال در ترکـیــب اصــلی هم هست. او، کامیـابـی نیـــا، بیـرانوند و امــیـری سابـقــه بازی در نفت را دارنـــد.

مشکلاتی که برانکـو برای بازی با نفت تهران پیش رو دارد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.