توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی در مورد برخورد گشت ارشاد با دختر جوان

توضیحات سخنگوی نیروی انتظامی در مورد برخورد گشت ارشاد با دختر جوان

سخنگوی نیروی انتظامی درخصوص واکنش ناجا به برخورد گشت ارشاد با دختر جوان و همچنین ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فانوس، سردار سعید منتظرالمهدی در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات ماجرای برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار با مامور پلیس راهور که قصد اعمال قانون آنها را داشت و در چند روز گذشته واکنش های بسیاری به همراه داشته است، اظهار داشت:همه باید در مدار قانون حرکت کنیم و بدانیم که مسئولیت، مصونیت نمی آورد و باید به این مهم اهتمام داشته باشیم.

وی ادامه داد:در اتفاقی که چند روز پیش افتاده بود، مامور وظیفه شناس پلیس راهور قصد داشت خودرویی را که در یکی از محورهای مواصلاتی با ۱۳۸ کیلومتر در ساعت سرعت داشت، اعمال قانون کند که متاسفانه راننده این خودرو که هیچ مشخصات ظاهری نداشت و حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار بود نسبت به این موضوع مقاومت کرد.

سخنگوی ناجا در پاسخ به این سوال که آیا زیر گرفتن مامور پلیس توسط این خودرو که بخشدار جوکار راننده آن بوده است، صحت دارد یا خیر، گفت:قطعا برخورد به شکلی نبوده که قصد فرار داشته باشند یا بخواهند مامور را زیر بگیرند ولی زمان اعمال قانون خودرو حرکت می کند و مامور در حالی که برف پاک کن اتومبیل را گرفته بود چند متری کشانده می شود.

منتظرالمهدی اضافه کرد:البته در این ماجرا فرماندار از ماشین پیاده می شود و از مامور دلجویی می کند و فرماندار هیچ نقشی در این موضوع نداشته و بخشدار جوکار راننده این خودرو بوده است.

وی خاطرنشان کرد:در حال حاضر پرونده قضایی در این خصوص تشکیل شده و در حال رسیدگی است.

* فیلم برخورد ماموران گشت ارشاد با دختر جوان در دست بررسی است.

سخنگوی ناجا در ادامه در واکنش به انتشار فیلمی از برخورد نامناسب ماموران گشت ارشاد با یک دختر جوان در شبکه های اجتماعی اظهار داشت:این فیلم در دست بررسی است ولی هنوز مشخص نشده که مربوط به چه زمانی است ولی گرچه این فیلم بریده شده ولی قطعا برخوردهای اینچنینی مورد تایید ما نیست.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.