اعترافات برد پیت پس از جدایی از جولی خبر ساز شد

اعترافات برد پیت پس از جدایی از جولی خبر ساز شد

برد پیت و آنجلینا جولی محبوب ترین زوج هنرمند جهان بودند که پس از آشنایی با یکدیگر در فیلم آقا و خانم اسمیت تصمیم به ازواج با یکدیگر گرفتند اما پس از ۱۲۲ سال زندگی مشترک و داشتن شش فرزند ماجرای جدایی این زوج هنرمند علنی شد و شایعات زیادی پیرامون علت این جدایی شکل گرفت. برد پیت که مدتها پس از جدایی از آنجلینا سکوت کرده بود برای اولین بار اعترافات جالبی درباره این جدایی کرد.

برد پیت برای نخستین بار پس از رسانه ای شدن ماجرای طلاقش از آنجلینا جولی در این باره صحبت کرد. او در این مصاحبه مصرف زیاد مشروبات الکلی و مواد مخدر روان گردان را تایید کرد.

اعترافات برد پیت پس از جدایی از جولی خبر ساز شد

برد پیت به ترک مشروبات الکلی و روان گردان ها اعتراف کرد

بازیگر «آقا و خانم اسمیت» تایید کرد که پس از جدایی از آنجلینا جولی مصرف مشروبات الکلی را ترک کرده است.

این بازیگر ۵۳ ساله چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در گفت وگویی اعلام کرد که مصرف مشروبات الکلی را کنار گذاشته و در جلسات روان درمانی شرکت می کند. او در این باره گفت:«روان درمانی را تازه شروع کرده ام و از این کار بسیار راضی هستم.»

آنجلینا جولی ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ به شکلی ناگهانی دادخواست جدایی از برد پیت را به دادگاه ارائه کرد. خبر جدایی این زوج سرشناس خیلی زود به رسانه های جهان راه یافت.

اعترافات برد پیت پس از جدایی از جولی خبر ساز شد

برد پیت بازیگر آقا و خانم اسمیت

پیت درباره جدایی از آنجلینا جولی گفت:«این جدایی منشا تغییرات بسیار بزرگی بود. من به یاد ندارم که پس از فارغ التحصیل شدن از کالج حتی یک روز را بدون مصرف مشروبات الکلی یا مواد روان گردان گذرانده باشم. خیلی خوشحالم که همه آن ها را کنار گذاشتم.»

او با دفاع از تصمیمشان برای جدایی گفت که آن ها تصمیم گرفتند تا به جای پیش گرفتن راه «تنفری گزنده» با همکاری مشکلاتشان را حل کنند.

این بازیگر پس از جدایی از همسرش با مشغول شدن به هنرهای دستی آرامش پیدا کرده است. او در این باره گفت:«حالا با استفاده از چوب، گچ و گل خیلی چیزها می سازم.»

عکسی زیبا از برد پیت و آنجلینا جولی

بازیگر «حرامزاده های لعنتی» درباره ادامه فعالیت خود در سینما گفت:«دیگر چندان خودم را به عنوان یک بازیگر نگاه نمی کنم. این موضوع بخش اندکی از زمان و تمرکز مرا به خودش اختصاص می دهد.»

فیلم جدید برد پیت با عنوان «ماشین جنگ» طنزی تلخ درباره جنگ آمریکا در افغانستان است که از ۲۶ می در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.

نگاهی کوتاه به زندگی آنجلینا جولی و برد پیت 

او در تاریخ ۴ ژانویه ۱۹۷۵ و در ساعت ۹:۰۹ در لس آنجلس متولد و در همانجا بزرگ شد. نام پدرش “جان ویت” ( برنده جایزه آکادمی ) و نام مادرش “مارچلین برتلند” است.همسر اول وی جان لی میلر است که در سال ۱۹۹۶ با او ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹۹ از وی جدا شد. همسر دوم او بیلی باب تورنتون است که در مه ۲۰۰۰۰ با هم ازدواج کردند, ولی سرانجام بعد از ۳ سال ازدواج شان به جدایی انجامید. پس از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت، او و برد پیت وارد یک دوستی عاشقانه شدند.

برد پیت متولد ۱۸ دسامبر ۱۹۶۳ در اوکلاهاما می باشد. برد تحصیلات ابتدایی خود رادر مدرسه”مان” در”اسپرینگ فیلد” گذراند. اولین حضور اجتماعی او مربوط به گروه کلیسای”ساوت هون” بود که در نمایشهای کیسا به نقشهای فرعی بسنده می کرد. اما او هم شانسهای پیاپی برای ستاره شدن بدست آورد.

اعترافات برد پیت پس از جدایی از جولی خبر ساز شد

برد پیت و آنجلینا جولی در کنار فرزندانشان

آنحلینا جولی به همراه براد پیت علاوه بر سه فرزند طبیعی خود سرپرستی مدوکس پسر بچه یتیم اهل کامبوج، پکس کودک ویتنامی و یک دختر یتیم اهل اتیوپی به نام زهرا را بر عهده دارند. سرانجام در سال ۲۰۰۶ صاحب دختری به نام شیلو شدند که به خاطر باورهایشان در مورد پایان دادن به فقر و بدبختی مردم آفریقا تصمیم به تولد بچه شان در کشور فقیر و آفریقایی نامیبیا کردند.

آنجلینا جولی و بردپیت سالها بعد از تولد فرزندانشان تصمیم به برگزاری مراسم ازدواج شان گرفتند. اما این زوج محبوب و دوست داشتنی که به عنوان محبوب ترین زوج در جهان شناخته می شوند، پس از ۱۲۲ سال زندگی مشترک، با داشتن ۶ فرزند در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ از هم جدا شدند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.