اعلام برنامه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال 2017

اعلام برنامه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷

رقابت های مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ، امسال در مدت پنج روز در شهر کوریتیبا برزیل پیگیری خواهد شد.با ما در مجله خبری سرگرمی فانوس همراه باشید.

برنامه لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷

مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ از ۱۳ تا ۱۷ تیرماه به میزبانی برزیل پیگیری خواهد شد. مرحله مقدماتی سطح یک لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم از ۱۲ تا ۲۹ خرداد ماه و با برگزاری ۵۴۴ مسابقه پیگیری خواهد شد.

در سطح یک این رقابت ها ۱۲ تیم برزیل، ایتالیا، لهستان، ایران، صربستان، آمریکا، کانادا، بلژیک، فرانسه، روسیه، بلغارستان و آرژانتین با یکدیگر رقابت می کنند و در نهایت پنج تیم برتر به همراه برزیل به عنوان میزبان به مرحله نهایی لیگ جهانی ۲۰۱۷ صعود می کنند.

رقابت های مرحله نهایی لیگ جهانی امسال در مدت پنج روز در شهر کوریتیبا برزیل پیگیری خواهد شد که سه روز نخست (سه شنبه ۱۳ تا پنج شنبه ۱۵ تیرماه) به دور مقدماتی این مرحله اختصاص دارد. در این مرحله تیم های برزیل (میزبان) با تیم های سوم و چهارم جدول مقدماتی در گروه A و سه تیم اول، دوم و پنجم جدول دور مقدماتی در گروه B قرار می گیرند. پس از سه روز مسابقه تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند و تیم های سوم از دور مسابقات حذف می شوند.

اعلام برنامه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال 2017

مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی سال ۲۰۱۷ روز جمعه ۱۶ تیرماه انجام می شود و تیم های اول و دوم گروه های A و B به صورت ضربدری با هم بازی می کنند تا تیم های برنده به دیدار نهایی و بازنده به مسابقه رده بندی که روز شنبه ۱۷ تیرماه برگزار می شود، صعود کنند. سال گذشته در مرحله نهایی لیگ جهانی یک روز استراحت بعد از مرحله مقدماتی در نظر گرفته شده بود که امسال اینگونه نیست و مسابقات به صورت متوالی برگزار می شود. پس از مشخص شدن رتبه های اول تا ششم لیگ جهانی سال ۲۰۱۷، دو میلیون و ۱۰۰ هزار دلار پاداش به آنان تعلق خواهد گرفت که جدول آن به قرار زیر است.

پاداش رتبه های اول تا ششم لیگ جهانی والیبال:

۱- قهرمان لیگ جهانی سال ۲۱۰۷:یک میلیون دلار

۲- نایب قهرمان:۵۰۰ هزار دلار

۳- تیم سوم:۳۰۰ هزار دلار

۴- تیم چهارم:۱۵۰ هزار دلار

۵- تیم پنجم:۷۵ هزار دلار

۶- تیم ششم:۷۵ هزار دلار

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.