بزرگترین آلت تناسلی یک مرد با 60 کیلو وزن

مردی که صاحب بزرگترین آلت تناسلی می باشد حرکت این مرد با این آلت تناسلی و بیضه ها بسیار دشوار می باشد او به بیماری بسیار عجیبی دچار شده است این مرد 49 ساله در آمریکا زندگی می نماید و از دوران جوانی رشد بیضه و آلت تناسلی اش شروع شده و تا به این رشد ادامه دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بزرگترین آلت تناسلی یک مرد با 60 کیلو وزن را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

این مرد امریکایی که “واسلی” نام دارد میگوید به خاطراینکه بیضه هایم حالت عادی و طبیعی نداشته هیچگاه به خواستگاری نرفتم و ازدواج نکردم و در حال حاضر راه رفتن برایم بسیار دشوار و مشکل است.

بعد از رسانه ای شدن بیماری این مرد پزشکان زیادی در امریکا اعلام امادگی برای جراحی او کردند و برای جراح این مرد ۱۳ الی ۱۵ ساعت زمان تخمین زده شده است!

 

او در مصاحبه ای با روزنامه دیلی میل گفته است که اگراین مشکل برطرف نشود و پزشکان نتوانند آن را جراحی کنندخودکشی میکنم چرا که زندگی کردن با این بیماری برایم بسیار سخت و دشوار است.بیماری بیضه واسلی بیماری نادری محسوب میشد،که باعث رشد و تورم بیش از اندازه بیضه ها می شود.

پزشکان به وی اعلام کردند که با عمل جراحی این غده در بیضه برداشته شده و مشکل برطرف می شودپزشکان امریکایی این مرد را تحت نظر پزشکی قراردادند و به او برنامه غذایی همراه با داروهای خاص تجویزکردند که بعد از ۳۰ روز تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

بزرگترین بیضه های جهان

آقای “واسلی” برنامه غذایی خود را آغاز کرد و برای عمل جراحی اماده شد پزشکان بعد از ۱۳ ساعت عمل جراحی سنگین توانستد غده سرطانی را از بیضه های این مرد خارج کنند و مشهور ترین بیمار تناسلی لقب بگیرد.

“واسلی” بعد از جراحی توانست با راحتی قدم بردارد و از زندگی با وضعیت جسمانی جدید لذت ببرد.این مرد ۴۹ ساله ۳ ماه بعد از جراحی به دلیل دیابت و فشار خون جان خود را از دست داد و به خاک سپرده شد.

بزرگترین آلت تناسلی یک مرد با 60 کیلو وزن + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.