رکورد درست کردن بزرگترین پای گوشت چرخ شده در شین هوا

بزرگترین پای گوشت چرخ شده در شین هوا که بسیار مورد توجه افراد در این شهر قرار گرفت و بسیاری از افراد برای خوردن این پای گوشت به اینمنطقه حمله نمودن تا پای گوشت را با هم بخوردند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رکورد درست کردن بزرگترین پای گوشت چرخ شده در شین هوا  را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

روز گذشته(شنبه) رسانه‌های محلی کشور بوسنی گزارش دادند که گروهی از سرآشپزهای این کشور تصمیم‌ گرفته‌اند تا رکورد جهانی «پای گوشت چرخ شده»(minced meat pie) را بشکنند.

رکورد درست کردن بزرگترین پای گوشت چرخ شده در شین هوا

 

بر اساس گزارش شین‌هوا، تلاش برای ثبت رکورد در کتاب رکوردهای جهان گینس، در شهر «توزلا»(Tuzla) در 140 کیلومتری شمال شرق بوسنی با طبخ 650 کیلوگرم خوراک «پای گوشت چرخ شده» تحت عنوان «بورک»(burek) ادامه پیدا کرد.

 

در مجموع 14 سرآشپز در میدان مرکزی این شهر جمع شده بودند تا با بزرگترین «پای گوشت چرخ شده» را همراه با بزرگترین نان تخت و 1500 قطعه از گوشت و سوسیس کبابی، بزرگرتین خوراکی کبابی ساخته شده از گوشت در جهان را تهیه کنند.

رکورد درست کردن بزرگترین پای گوشت چرخ شده در شین هوا

وب سایت رسمی سازمان‌دهندگان این برنامه اعلام کرد مراحل طبخ این خوراک ضبط و ابعاد آن اندازه‌گیری و برای گینس ارسال شد و منتظر تائید نهایی آن هستیم.

 

برگزارکننده نمایشگاه Tuzla Gastro به رسانه‌های محلی گفت: “این چالشی برای آماده‌سازی یک کباب سنتی و همچنین حمل آن بود، زیرا ما از خودروی ویژه برای حمل آن استفاده می‌کردیم.”تمام وسایل و ظروف ضد عفونی شدند و حدود 3000 نفر از ساکنان شهر از خوردن این خوراک لذت بردند.

 

رکورد درست کردن بزرگترین پای گوشت چرخ شده در شین هوا

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.