بنیتا

عکس عاملان ربودن بنیتا دختر 8 ماهه در تهران

بنیتا دختربچه 8 ماهه ای که ربوده شده بود امروز جسدش در پاکدشت پیدا شد, تصاویر عاملان ربودن بنیتا را در این مطلب از بخش خبری مجله اینترنتی فانوس ببینید.

_____________فانوس_____________

عاملان ربودن بنیتا 8 ماهه

تــصاویر دو عامــل ربودن دخــتــر 8 ماهـــه که پس از سرقـــت خودرو و رها کردن کودک و خودرو در خیـــابان باعث مرگ او شدنـــد، منـتشـر شد.

ساعت یازده و سی دقیـقه صبح پنج شنــبـــه 29 تیـــر ماه مرد جوان به همراه دخــتر هشت ماهه اش قصد خروج از داخــل پارکـــیـنـگ خانه شان در منـطــقـــه مشــیـــریه را داشــتند و زمانی که پدر این دختــر قصـــد بستـــن در پارکیـــنگ را داشـــت ، سارق خودرو را به همراه کودک 8 ماهـه ربود.

با گذشـــت 6 روز از ربودن خودرو و اعـلام ایـن موضوع در شبکــه های اجـــتــماعـی ، صبــح امــروز جســد بنیتا در داخل خودرو پدرش در شهرســتان پاکــدشـت کشف شد.

بلــافـــاصله تیـم های پلــیـــس آگاهی تهران و شرق اســتان تهـران در محـــل کشــف خودرو و جسـد حاضـر شده و تحـقـیقـات خود را آغاز کردند.

با مرگ بنـیتـــا پرونده به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و دو سارق داخــل خودرو شناسایـی و دستگــیــر شدند. ایــن دو مرد جوان به ربودن دخــتـر 8 ماهه به همـــراه خودرو ورهـــا کردن آنـها در مطـقـه ای در پاکدشت اعـــتراف کردنـد.

تصاویردیــده نشده دختـــر 8 ماهه و دو متهم ربودن او را در زیر می بیــنیــد.

بنیتابنیتابنیتابنیتا

عکس های منتشر شده از کسانی که بنیتا 8 ماهه را ربودند

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.