بنیتا

مراسم تشییع و خاکسپاری بنیتا با حضور هنرمندان

مراسم بدرقه بنیتا کودک هشت ماهه که هفت روز پیش ربوده شده بود در امامزاده ابراهیم کهریزک در حال برگزاری است.در این مطلب از بخش خبری مجله اینترنتی فانوس با ما باشید.

___________فانوس___________

بدرقه بنیتا به خانه ابدی

مـراسم بدرقه و تشیـیــع کودک هشت ماهـــه که به همـــراه خودرو پدرش ربوده شده و در خودرو جان خود را از دســت داده بود، صبح امـــروز در امــامــزاده ابـراهــیـم منطقــه کهـریـــزک آغـــاز شد.

مردم و تعدادی از هنرمـــنـدان در ایـن مراســـم حضور دارند تا دختـــر 8 ماهـــه را تا خانـــه ابـــدی تشــییع و به خاک بسپارند.

روز 29 تیر ماه امسال هنــگـــامــی که پدر بنـیـــتـا پس از خروج از پارکــیــنـــگ قصد داشت در را ببــنـــدد، یک سارق پشت فرمــان پراید نشـسته و خودرو را به همـراه بنـیتـــا به سرقــت برد. پس از آن تحـقیقـات پلـــیس برای یافتـن سرنخـــی از ایـــن کودک آغـــاز شد تا اینـــکـــه روز گذشــته با دسـتگـــیـــری دو سارق لوازم خودرو در پاکـدشـت آنــها اعتـــراف کردنــد خودرو را به همـراه کودک در محـلــی خلوت در ایــن شهـرسـتـان رهــا کرده انـد.

با حضور پلـیس در محـــل مشخـــص شد که ” بنـیـــتا” دختر 8 ماهه به علت گرسنگی، تشـــنـــگــی و گرمـــا در خودرو جانـــش را از دســت داده است.

بنیتا بنیتا بنیتا بنیتا بنیتا بنیتا بنیتا بنیتا بنیتا بنیتا

 تصاویری از مراسم تشییع بنیتا را مشاهده می کنید.

تصاویر برگزاری مراسم خاکسپاری و تشییع بنیتا 8 ماهه در کهریزک

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.