بهاره رهنما در آغوش امیرخسرو عباسی در حال خوشگذرانی

بهاره رهنما با ازدواج دومش از تنهایی در آمده و با امیرخسرو عباسی در حال خوشگذرانی می باشد او بسیار خوشحال است که با امیرخسرو ازدواج نموده است بازیگر 43 ساله کشورمان بعد از طلاق دوباره ازدواج کرد دختر بهاره رهنما پریا قاسم خانی برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهاره رهنما در آغوش امیرخسرو عباسی در حال خوشگذرانی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: بهاره رهنما و همسر جدیدش امیرخسرو عباسی زیر ذره بین دوربین ها و رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی قرار دارند.بعد از ازدواج این زوج تصاویر لحظه به لحظه از آنها منتشر می شود.

تاکنون عکس های زیادی از حضور همسرش در پشت صحنه تئاتر و یا تفریح در لواسان و همچنین خوانندگی بازیگر کشورمان با همسر دومش پخش شده است. به تازگی سفری به تالاب شادگان داشتند و در حال تفریح و قایق سواری عکسی از خود منتشر کردند.

بازیگری که در دنیای مجازی فعالیت زیادی دارد و همیشه و با پست و ها و نوشته های معنادار کاربران را غافگیر می کند. وی یک دختر از همسر اول خود پیمان قاسمخانی که از نویسندگان و کارگردانان برجسته و ماهر سینمای ایران است دارد.

 

بهاره رهنما در آغوش امیرخسرو عباسی در حال خوشگذرانی

بهاره رهنما و همسرش در حال خوانندگی

تاکنون همسر بازیگرمان در همه حال و همه فعالیت های وی در کنارش حضور داشته و از تئاتر گرفته تا
تفریح و حال خوانندگی..

در عکس منتشر شده مناسبت و اینکه آهنگ و ترانه ای از این زوج بیرون خواهد آمد یا نه مشخص نیست.

بهاره رهنما در آغوش امیرخسرو عباسی در حال خوشگذرانی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.