ازشایعه تا واقعیت مزایده خانه بهروز وثوقی در تهران

ازشایعه تا واقعیت مزایده خانه بهروز وثوقی در تهران

به گزارش مجله خبری سرگرمی فانوس،بنیاد مستضعفان خانه بهروز وثوقی در خیابان ویلا را به مزایده گذاشت،روز گذشته اخباری مبنی بر فروش خانه ی متعلق به بهروز وثوقی در فضای مجازی پخش شد، شنیده ها حاکی از تصدیق این خبر بود اما واکنش سازمان اموال و املاک بنیاد، نشان از اتفاق دیگری داشت.

روز گذشته شایعاتی درباره خانه خیابان ویلا در فضای مجازی پیچید و افراد زیادی را مصر کرد تا سازمان املاک بنیاد را از فروش خانه منصوب به بهروز وثوقی منصرف کنند. البته شنیده های دیگری حاکی از آن بوده که این خانه به یکی از شاهزادگان قاجاری تعلق داشته است.

ازشایعه تا واقعیت مزایده خانه بهروز وثوقی در تهران

خانه خیابان ویلا

طی تماس تلفنی خبرنگار اجتماعی و یکی از متصدیان پاسخگو مزایده اما همه چیز مشخص شد، این خانه متعلق به بهروز وثوقی نبوده و این شایعه در فضای صرفا برای مطرح شدن هرچه بیشتر این خانه ایجاد شده است.

خانه ی مذکور نه تعلقی به یکی از شاهزادگان قاجار داشته و نه از آن هیچ شخص مشهوری بوده است، این خانه صرفا یک خانه قدیمی بوده که بنیاد اکنون قصد مزایده آن را داشته است.

این متصدی همچنین اشاره می کند که این خبر صرفا شایعه بوده و این خانه هیچ ارتباطی با اشخاص ذکر شده ندارد و روز گذشته هم تکذیبیه آن آمده است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.