وضعیت-بهنام-صفوی-عمل-جراحی-پ

اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از عمل جراحی در آلمان

مدیر برنامه های بهنام صفوی با اعلام موفقیت آمیز بودن عمل جراحی این خواننده جوان کشورمان از برگزاری اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خبر داد.

_______________فانوس_______________

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی به ایران بازگشت

چنـدی پیــش بهــنام صفوی خواننـــده محبوب موسیــقـی پاپ کشورمـــان بعـد از یک تشــنج شدید و تشدید بیــمــاری اش راهی آلـمان شد تا تحـــت عمل جراحـــی قرار بگیرد و خوشبـخــتـانــه ایـن عمـل جراحـــی زیــر نظر پروفسور سمـیعی در کشور آلـمـان انجام شد و موفقــیـــت آمـیـز بود .

بهنــام صفوی بعـد از عمـــل جراحـی موفقــیت آمیز در کشور آلــمان به ایـــران بازگـشـتـه و به زودی به دنـــیـــای موسیقـــی بازمیــگـردد.

اولین کنسرت بهنام صفوی بعد از عمل جراحی

مـدیــر برنامه های بهنــام صفوی با اعــلام خبــر بازگــشــت ایـــن خواننـــده از آلـمان به ایران و تشـــریـــح تازه ترین مراحل درمـــان این خوانــنـــده از انتـــشـار تک آهـنگ جدیـــد وی با عنوان «حواست نیـــسـت» سخـن گفـت.

رضـــا فوادیــان مدیـــر برنـــامـه های بهـــنـام صفوی خوانــنده پاپ درباره وضعـیـــت بهـــنـام صفوی توضیح داد:«بهـــنام صفوی بعـــد از انـجـام عمل جراحی موفقـــیت آمــیــزی که در شهـــر هانوفر آلـــمان تحــت نظـارت پرفـــسور سمـــیعی داشـــت بعـد از حضوری 25 روزه در این کشور و انجـام مراحـل درمانـی روز سه شنـبه سوم مرداد ماه به کشورمــان بازگـــشت تا بعد از انــجام آزمــایش هایی نظـیــر خون و رادیوتراپی نســبـــت به تکـــمیــل روند درمان خود اقدامات لازم را انجـــام دهــد.»

بهنام صفوی

بازگشت بهنام صفوی به ایران

او ادامـه داد:«این خوانــنـده جوان هم اکـــنون در مرحله اســـتراحـت بعــد از عمل جراحــی قرار دارد امـــا برنـــامه ریـزی ها به گونه ای است که بعد از انجـام آزمــایـــش های لازم، مراحل جدیـــد شیمـی درمانـــی آغـاز شود تا به امــید خدا و دعـای طرفــداران دوباره شاهــد حضورش در اجـراهای زنـده باشیــم. خوشبـخـتـانه عمل اخیـر ایــن هنـــرمــنـد با توجه به حضور پرفسور سمـــیعـــی در راس کادر پزشکـی عمــل بســیار بهـــتــری نســـبـــت به جراحــی دو سال گذشتـه بود به طوری که توده کاملـــا از قســمــت سر پاکـسـازی شده و ما منتظریـــم تا با انجـام ایـن جراحـــی موفقــیــت آمــیز شاهـد بازگـــشــت قدرتـــمنـدانـه وی روی صحنه باشــیم. اگر همــه چیز طبـق برنـــامه پیش رود ما قبل از محـــرم و صفـر فعـــالـیــت های مرتبـــط با اجراهـای زنــده بهـــنـام را آغاز می کنـیـم در غیـــر ایــنــصورت برنامه کنــسـرت ها به بعــد از ایـن ایام موکول می شود.»

 

فوادیان در بخش دیـــگـــری از صحــبت های خود بیان کرد:« جمـعـــه ششـم مرداد ماه ساعت 17 تازه تریــن قطعه بهنـام با عنوان «حواست نیست» منـتـشـــر شد که به اعتـقـاد من یکـی از قطـــعه های ویژه ایـــن خواننـــده طی ماه های اخیـر اســت. الـبته ما می خواســتیـم قبـل از سفـر آلــمان این قطعــه را منـتشــر کنـــیم اما چون همــه چیز به یکـبـاره اتـفـــاق افتاد و بهـنــام بایــد برای درمان هرچــه سریــع تر به آلمـان اعـــزام می شد از این جهت تصمیم گرفـــتــیم بعد از سفـر نسبت به انـتشار قطعه اقـدام کنیـم. همـــچنـیـن بنا داریم به زودی از ایــن قطعه کلــیپـی را هم تولیـد کنـیــم که اطـــلـــاعات آن در آینـده اعلــام می شود.»

کنسرت جدید بهنام صفوی خواننده مشهور بعد از عمل جراحی اش در آلمان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.