بهنوش بختیاری در اثر حمله عصبی در بیمارستان است

بهنوش بختیاری با انتشار عکس های جدید از خود در فضای مجازی اعلام نمود در بیمارستان روانی به سر می برد او در اثر حمله عصبی راهی بیمارستان شد و در اینستاگرام خود اعلام نمود که حالش خوب شده است و طرفدارانش نگران حال او نباشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهنوش بختیاری در اثر حمله عصبی در بیمارستان است را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بیماری بهنوش بختیاری

وی دلیل بیماری خود را مشکلات عصبی پیش آمده عنوان کرد و گفت که من برای ناراحتی از خیلی افراد زندگیم به این وضع دچار شدم.

وی قبل از این نیز به علت حمله عصبی در بیمارستان بستری شده بود که برای شرکت در بررسی کتاب «کلاغ های قیطریه» جلسه داشت، اما به دلیل بستری شدن وی لغو شد.

 

عکس بهنوش بختیاری و خواهرش

عکسی از خواهر بازیگر کشورمان در کنارش را مشاهده می کنید که بعد از مرخصی از بیمارستان و تحت عمل حجارحیب قرار گرفتن منتشر شده است.

اینستاپست بهنوش بختیاری درباره علت بیماری

بازگیر سینما درباره علت بستری شدنش در صفحه اینستاگرام خود پیامی را با مضمون زیر نوشت.وی اشاره کرده است که هر کس باعث آزار و اذیت شما می شود از زندگی خود حذف کنید و اگر این کار را نکنید مانند من روی تخت بیمارستان می روید و به وضعیت کنونی من دچار می شوید.

وی با اشاره به اینکه همسرش در کنارش بوده است گفت: همسرم و خانواده اش خیلی زحمت کشیدند و همینطور خانواده خودم که ممنون از زحمات پزشکان و پرستاران بیمارستان که بی نهایت زحمت کشیدند.
وی سفارش کرد که از استرس و فشار کار دور بمانید و به خودتان فشار نیاورید.پیام کامل این بازیگر را در تصویر زیر که صفحه شخص خود منتشر کرده است بخوانید.

بهنوش بختیاری در اثر حمله عصبی در بیمارستان است + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.