بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت

بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت

ماه رمضان ماه خیر و نیکی می باشد و بهترین فرصت می باشد اگر ثروتمند باشیم فکری هم به حال افراد بی بضاعت نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

دیدار بهنوش بختیاری با خانواده های فقیر

خانم بختیاری یکی از بازیگرانی است که در عرصه اجتماع و جامعه مشکلات زندگی افراد عادی و کم درآمد جامعه فعالیت دارد و به عنوان فعال اجتماعی میتوان از وی نام برد.

 

این بازیگر کشورمان عکس هایی در فضای مجازی منتشر کرد که وی در میان مردم نیازمند کشور بود.

 

بهنوش بختیاری در کنار خانواه هایی از محله های قدیمی و کم درامد و پایین شهر تهران رفته و با گزارشی از وضع زندگی این خانواده ها وضعیت خراب و بد معیشتی مردم را به تصویر کشیده است.دروازه غار محله فقیر نشین از پایین ترین نقطه کلان شهر تهران است که در نزدیکی مولوی و شوش قرار دارد. به گزارش فانوس محله ای که باه انوع کارتن خواب ها و مواد فروشان و آمار بالای اعتیاد مشهور است.

 

خانم بختیاری در یک کار انسان دوستانه سری به مردم فقیر و پایین شهر تهران زد تا شاید بتواند برای آنها کمکی نماید و آنها را بهنوش بختیاری درد دل نموده و از مشکلاتی که در زندگی دارند با ایشان صحبت نمودند و بهنوش بختیاری هم قول داد تا به آنها کمک نماید .

 

وی در توضیحات این پست نوشت:

دروازه غار و مردم بی شغل تنها و بی پول…چقدر سخته دیدن هموطنت در این شرایط

بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت بهنوش بختیاری به دیدار مردم بی بضاعت رفت

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.