دانیال حکیمی به همراه زن و فرزندانش در اینستا + بیوگرافی دانیال حکیمی

دانیال حکیمی به تازگی عکس های زیبا و جالبی را از زن و فرزندانشان در فضای مجازی منتشر نموده است او بهترین بازیگر مرد ایرانی در عرصه سینما و تلویزیون ایران می باشد دانیال حکیمی در سریالهای زیادی به ایفای نقش پرداخته اسن و یکی از بهترین های سینما می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دانیال حکیمی به همراه زن و فرزندانش در اینستا و بیوگرافی دانیال حکیمی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بیوگرافی دانیال حکیمی

دانیال حکیمی متولد ۱۳۴۲در میغان شاهرود بازیگر سینما و تلویزیون است. او دارای دیپلم اقتصاد است و دانش‌آموخته مدرسه عالی بازیگری رادیو در سال ۱۳۶۳ می‌باشد. او متاهل است و نام همسرش زیبا هاشم زاده می باشد. دو فرزند به نام های دانا و دایانا دارد که هر دو بازیگر هستند.

شروع بازیگری به صورت حرفه ای

دانیال حکیمی بعد از سال ۱۳۶۳ وی در دوره‌های آموزش بازیگری تئاتر که توسط حمید سمندریان برگزار می‌شد شرکت نمود و در همان سال ها نمایش هایی را هم به روی صحنه برد. بازی در سینما را با فیلم مخترع ۲۰۰۱ آغاز کرد.

حکیمی بازی در تلویزیون را از سال ۱۳۶۶ با سریال «مرغ حق» آغاز کرد و با آثار دیگری چون «آقای دلار»، «بخش چهار جراحی»، «باغ گیلاس»، «این خانه دور است»، «آتیه» و خواب و بیدار، ولایت عشق، خانه پدری، مسافر، فکر پلید ادامه داد. او در سال ۱۳۸۶ موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد تئاتر شد.

دانا و دایانا حکیمی فرزندان دانیال حکیمی

فن پیج دانیال حکیمی با انتشار این تصویر نوشت : اول اردبیهشت روز تولد دانیال حکیمی و پسرش دانا

عکس هنری و جالب دانیال حکیمی و همسرش در پارک

دانیال حکیمی و همسرش زیبا هاشم زاده در کنار ساحل دریا

دانیال حکیمی با انتشار تصویر خود بر سر مزار مادرش نوشت : عاشقانه ترین ترنم : مادر

دانیال حکیمی با انتشار تصویر خود و فاطمه گودرزی نوشت : این روزها فیلمبردارى سریال “دوردستها” همراه با “جواد ارشاد”کارگردان ، “فاطمه گودرزى” و “فریدون شیردل”فیلمبردار

 

دانیال حکیمی به همراه زن و فرزندانش در اینستا + بیوگرافی دانیال حکیمی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.