شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن + بیوگرافی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی جدیدترین عکس های خود را در فضای مجازی منتشر نموده است او یکی از بهترین بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون ایران می باشد از دوران نوجوانی به بازیگری علاقه خاصی داشت و توانست با شرکت در کلاس های بازیگری خیلی زود وارد سینما و تلویزیون شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن و بیوگرافی شبنم قلی خانی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بیوگرافی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگر تئاتر ، تلویزیون و سینمای کشورمان در روز ۱۹ آبان ماه سال ۱۳۵۶ در شهر تهران متولد شد. وی متاهل می باشد و نام همسرش رضا می باشد. در کنکور در رشته تئاتر قبول شد و در گرایش طراحی صحنه تحصیل کرده است.

دخترش شانا در سال ۹۴ به دنیا امد. شبنم قلی خانی برای تحصیلات و شغل همسرش مدتی را به استرالیا مهاجرت کردند که در حال حاضر به ایران بازگشته است.

فیلم های سینمایی شبنم قلی خانی
سال ۱۳۷۹ مریم مقدس
سال ۱۳۸۰ یک الف ناقابل
سال ۱۳۸۱ جوجه اردک من
سال ۱۳۸۱ عطش
سال ۱۳۸۱ سفرنامه خواب

شروع کار هنری شبنم قلی خانی

شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. او مورد توجه شهریار بحرانی قرار گرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد.

او در نخستین مجموعهٔ تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد.

او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌است. شبنم یک سال بعد در مجموعهٔ تلویزیونی سال‌های برف و بنفشه که از کانال‌های اروپا، آمریکا و آسیا پخش‌شد، ایفای نقش کرد.

فیلم های سینمایی شبنم قلی خانی
سال ۱۳۸۲ وعده دیدار
سال ۱۳۸۶ ستاره سهیل
سال ۱۳۸۶ به خاطر خواهرم
سال ۱۳۸۷ خاطره
سال ۱۳۸۸ شور شیرین
سوتی شبنم قلی خانی در برنام حالا خورشید

شبنم قلی خانی بازیگر خوب کشورمان مدتی قبل در برنامه حالا خورشید که توسط رضا رشیدپور اجرا می شود که اکثر مهمانانش را به چالش می کشد. در این برنامه رضا رشیدپور سوالی از شبنم قلی خانی پرسید که باعث و بانی این حاشیه شد.

رضا رشید پور پرسید که خورشید به دور زمین می چرخد یا زمین به دور خورشید می چرخد. شبنم قلی خانی پاسخ داد خورشید دور زمین می چرخد و باعث شب و روز می شود. البته مشخص بود که شبنم قلی خانی تمرکزش را از دست داده است.

شبنم قلی خانی بعد از این برنامه پستی در صفحه اجتماعی اش قرار داد و توضیحاتی در این مورد داد که با چند ثانیه نمی توانیم یک فرد را قضاوت کنیم و این مشکل ممکن است برای همه پیش بیاید.

شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن

عکس زیبای شبنم قلی خانی به همراه دختر و همسرش رضا

شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن

شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن

شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن

عکس های جدید و پشت صحنه شبنم قلی خانی به همراه سام درخشانی و پژمان بازغی

شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن

عکس های جدید و پشت صحنه شبنم قلی خانی به همراه شهرام شاه حسینی

عکس های جدید و پشت صحنه شبنم قلی خانی به همراه مادر و دخترش

عکس های جدید و پشت صحنه شبنم قلی خانی به همراه مژده لواسانی

شبنم قلی خانی با انتشار این تصویر نوشت

جمعتون خوش اینم از همه ما هشت و نیم دقیقه ای ها از راست به چپ: فرناز جان رهنما،الهه جان حصاری، خودم،شیده جان کردستانی(گریمور)،و آشا جان محرابی

عکس های جدید و پشت صحنه شبنم قلی خانی به همراه فرناز رهنما

شبنم قلی خانی خانی در مرداد ۹۴ در اینستاگرامش نوشت

انتظارم به پایان رسید ،خدا را شاکرم به خاطر این با ارزشترین هدیه جهان هستی که به ما ارزانی داشته? دختر ما و تمام کودکان جهان باشد ? امشب چه ناز دانه گلی در چمن رسید گویی بساط عیش مداوم به من رسید نور ستاره ای در شب تولدش انگار که فرشته ای از ازل رسید.

شبنم قلی خانی با انتشار تصویر خواهرش نوشت

خواهر عزیزم انتخابت رو به عنوان مامای نمونه در کشور تبریک میگم ، دستان تو در همه این سالها زندگی بخش بوده نه تنها برای دو فرزند خودت مادری کردی بلکه هزاران کودک داری که انرژی دستان تو رو در اولین لحظه حیات حس کردند امیدوارم همیشه در کارت موفق باشی.

شبنم قلی خانی با انتشار این تصویر نوشت

استادان همیشه ماندگار تاتر : حمید سمندریان و هما روستا ، روحتان شاد امشب در چهارمین مراسم آکادمی استاد سمندریان

شبنم قلی خانی در سریال مریم مقدس

شانزده سال قبل از میلاد مسیح علیه السلام زمانی که مردم منتظرند تا مسیحای موعود متولد شود، فرزند عمران دختر می‌شود و مادرش نام کودک را مریم انتخاب می‌کند و چون قبل از تولد عهد بسته که او را تا زمان بلوغ به خدمت در معبد مقدس بگمارد، به معبد می‌رود، اما تا به حال پای دختری به معبد باز نشده.

حضرت زکریا تلاش می‌کند که با تمامی مخالفت‌های روحانیان یهودی مریم در معبد بماند و کم‌کم با وجود الهامات به مریم، مردم به سوی او جلب می‌شوند. اما بعد از یک اتفاق مریم از معبد رانده می‌شود.

در همان موقع با خواست خداوندی مریم (س) باردار می‌شود و همین موضوع سوء ظن مردم را برمی‌انگیزد. هرود که از تولد کودک احساس ناامنی می‌کند دستور قتل نوزاد را می‌دهد، اما نوزاد به دنیا می‌آید و با صحبت کردن در گهواره همه را مبهوت می‌کند…

 

شبنم قلی خانی در تیپ های جذاب و خفن + بیوگرافی شبنم قلی خانی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.