مهراوه شریفی نیا بازیگر خوش استایل زن ایرانی + بیوگرافی مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا به تازگی در فضای مجازی عکس های قشنگی منتشر نموده است او یکی از بهترین بازیگران در سینما و تلویزیون می باشد و از دوران بچگی به بازیگری علاقه خاصی داشت پدر و مادر او را تشویق به باریگری نمودند که در بسیاری از سریال های ایرانی خوش درخشید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مهراوه شریفی نیا بازیگر خوش استایل زن ایرانی و بیوگرافی مهراوه شریفی نیا را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

بیوگرافی مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا متولد ۲۹ فروردین ۱۳۶۰ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. وی دیپلم ریاضی فیزیک دارد و مشغول تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه هنر تهران می‌باشد. او فرزند محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان است.

شریفی‌نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. ساز تخصصی او پیانو می‌باشد. او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار کارگردان ضیاءالدین دری بود. او خواهر بزرگتر ملیکا شریفی نیا می باشد.

شروع کار هنری

مهراوه شریفی نیا در یک خانواده هنرمند به دنیا امده است که همین امر باعث شده است از سن ۸ سالگی در سال ۱۳۶۸ در فیلم نوستالژیک و ماندگار دزد عروسک ها در کنار مادرش آزیتا حاجیان بازی کند.

پس از آن در سریال فاخر امام علی علیه السلام در کنار پدرش محمدرضا شریفی نیا بازی کرد و در سن جوانی با بازی های خوب در سینما و سریال های تلویزیونی خودش را از زیر نام پدر و مادرش بیرون کشید.

فیلم های مهراوه شریفی نیا
سال ۱۳۶۸ دزد عروسک‌ها
سال ۱۳۷۸ زیر پوست شهر
سال ۱۳۷۹ دختری به نام تندر
سال ۱۳۷۹ به من نگاه کن
سال ۱۳۸۶ عروس زندان (تلویزیونی)
دلیل ازدواج نکردن

 

در برنامه دور همی با این سوال مهران مدیری مواجه شد که ازدواج کردید ؟ کسی نمیگیره شما رو ؟

مهراوه شریفی نیا در پاسخ با خنده گفت : شوهر گیر نمیاد. مدیری مجداد سوال کرد تو همین ماه ۳۵ ساله میشی چرا ازدواج نمی کنی ؟ مهراوه شریفی نیا مجددا با خنده گفت : شوهر خوب پیدا نمیشه.

 

مدیری در اینجا پرسید : شوهر خوب به کی می گن ؟ مهراوه شریفی نیا گفت : اینقدر درگیر کار بودم که تا حالا بهش فکر نکردم.

فیلم های مهراوه شریفی نیا
سال ۱۳۸۷ کابوس (تلویزیونی)
سال ۱۳۸۷ اخراجی‌ها ۲
سال ۱۳۸۷ اگر باران ببارد (تلویزیونی)
سال ۱۳۸۸ پشت در خبری نیست
سال ۱۳۸۹ یک عاشقانه ساده
سال ۱۳۸۹ یک سطر واقعیت
سال ۱۳۹۰ قصه‌ها
سال ۱۳۹۱ قصه عشق پدرم

مهراوه شریفی نیا با انتشار تصویری از تولدش نوشت

یک سال بزرگ تر شدم دلم مى خواد امسال لبخندم پررنگ تر باشه، قلبم سرخ تر. سال جدید خوب و دوست داشتنى شروع شد کاش تا آخرین روزش همین طور باشه… تمام تلاشم رو می کنم. امیدوارم از امروز تمام لحظه های پیش رو لحظه های قشنگ تر و بهترى باشن براى من و براى تک تک شما

مهراوه شریفی نیا بازیگر خوش استایل زن ایرانی

عکس های جدید و دیدنی مهراوه شریفی نیا به همراه علی اوجی

عکس های جدید و دیدنی مهراوه شریفی نیا به همراه مادرش آزیتا حاجیان

مهراوه شریفی نیا با انتشار این تصویر نوشت

امروز در مسیر محل فیلمبردارى در قامتِ کیمیاى بیست سال بعد… ا خرمشهر بستنى فروشى عشایر خوشمزه ترین بستنىِ دنیا با شیر گاومیش!ا نزدیک ترینان مى دونن من چقدر عاشق بستنى هستم، وقتى مى گم خوشمزه ترین، باور کنین که خوشمزه ترینه حتى از اون بستنى خوشمزه ى متل قو هم خوشمزه تره

مهراوه شریفی نیا با انتشار تصویر خود در کنار مهدی پاکدل ، عاطفه رضوی ، مهراوه شریفی نیا ، علی شادمان و پوریا پورسرخ نوشت : روزهاى خوبِ کیمیا در کنارِ مهربانان پاییز سالِ قبل

مهراوه شریفی نیا بازیگر خوش استایل زن ایرانی

عکس های جدید و دیدنی مهراوه شریفی نیا به همراه علی شادمان

مهراوه شریفی نیا بازیگر خوش استایل زن ایرانی

جنجال عکس های خصوصی مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا ، نسبت به انتشار عکس های شخصی اش در فضای مجازی واکنش نشان داد. مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا در آخرین پست اینستاگرام خود با اشاره به سرقت عکس های خصوصی اش ، نسبت به این عمل زشت واکنش نشان داد. وی نوشت: چه فرقى مى کنه؟ سرقت مسلحانه از بانک یا دستبرد زدن به فایل هاى شخصى کامپیوتر یک نفر و دستکارى عکس هاى آلبوم خصوصى. سرقت همون سرقته و سارق همون سارق.

صفحه ى اینستاگرام باعث شده من شما رو در بخش هایى از زندگیم شریک کنم، اما در همه ى عکس ها به قوانین،شئونات و اعتقادات خودم و جامعه احترام گذاشتم. حتى وقتى به مناسبت یک میلیونى شدن فیلمى از ساز زدنم در خونه منتشر کردم با رعایت تمام ضوابط بود. متاسفانه این اولین بار نیست که به حریم شخصى افراد تجاوز مى شه.

شش سال قبل شخصى تعدادى از عکس هاى کاملا خصوصى من رو در فضاى مجازى پخش کرد. برخى دیگر هم با دست بردن در عکس ها به این فضا دامن زدند. من ترجیح دادم براى ایجاد نشدن حاشیه سکوت کنم. اون شخص بیمار و تکثیرکنندگان حسابشان با خداست. او خدا آگاه و ناظر بر همه ى ماست. اما اینکه چرا امروز بعد از اینهمه سال دوباره باید موضوع عکس هاى شش سال قبل مطرح بشه برام عجیبه!

آیا حکم افرادى که در دست به دست کردن و به تماشا نشستن عکس هاى خصوصى و دستکارى شده ى دیگران شریک مى شوند با مال خرانِ اموالِ به سرقت رفته تفاوتى دارد؟ امیدوارم ما شبیه اون دسته از آدما نباشیم. … استفاده از واژه ى کشف حجاب براى عکس هاى شخصى که بدون خواست و رضایت کسى منتشر شده، درست نیست. کاش بیشتر مواظب قضاوت هامون باشیم.

مهراوه شریفی نیا با انتشار این تصویر نوشت

چالش چاى شاید براى من یکى از جذاب ترین چالش هایى بود که بهش دعوت شدم چون واقعا به چاى نوشیدن عشق مى ورزم و همه ى کارهاى مهمِ نوشتنى و خوندنىِ زندگیم رو در کنار یک لیوان شیشه اى که از چاى تازه دمِ لب سوز پُر شده انجام مى دم.

از پوریا پورسرخ عزیز ممنونم که با دعوت من به این چالش باعث شد مدتى انواع و اقسام عکس ها رو با چاى از خودم بگیرم به نظرم این عکس خیلى خوب شده ولى انگار چاى خیلى هم معلوم نیست!!! … عکس از خواهرجان با حضور مقتدرانه ى کتابخانه ى پدرجان

مهراوه شریفی نیا در نمایی از سریال امام علی علیه السلام در کودکی

در خلاصه داستان سریال امام علی علیه السلام امده است که داستان این سریال از اواخر دوره ی خلافت عثمان بن عفان شروع و تا پنج سال انتهایی و دوران خلافت زندگی حضرت علی علیه السلام می‌پردازد.

 

مهراوه شریفی نیا با انتشار این تصویر نوشت

از عکس هاى تگ شده متوجه شدم که گویا شبکه اى سریال امام على(ع) رو پخش مى کنه. من در یک قسمت از اون سریال حضور داشتم در نقش کودکى قطام فکر مى کنم حدود ١١ سالم بود با یک گریم بامزه و گیس هاى بافته ى مشکى. دو سه تا عکس پیدا کردم از اون روزهاى خوب و تجربه بسیار ارزشمند دوران کودکى یادش به خیر

مهراوه شریفی نیا در کودکی در فیلم دزد عروسک ها

در خلاصه داستان فیلم دزد عروسک ها آمده است که مادر لیلا و بهرام قرار است با گرفتن وام مسکن و خریداری یک خانه بچه‌هایش را از دردسرهای صاحب خانه شان، خورخور، نجات دهد. اما عجوزه که بیرون از شهر زندگی می‌کند و نمی‌خواهد آن‌ها روی آرامش به خود ببینند…

مهراوه شریفی نیا و سوگل طهماسبی در پشت صحنه سریال کیمیا

سریال کیمیا با محوریت زندگی بانوی جوانی به نام «کیمیا پارسا» با بازی مهراوه شریفی‌نیا در سه مقطع زمانی قبل و حین انقلاب، آغاز جنگ، دوران جنگ ایران و عراق و زمان حال روایت می‌شود.

مهراوه شریفی نیا و مصطفی زمانی در نشست فیلم قصه عشق پدرم

در خلاصه داستان فیلم قصه عشق پدرم آمده است که این فیلم به مقام پدر تقدیم شده و موضوعی اجتماعی – خانوادگی با درونمایۀ دفاع مقدس دارد.

مهراوه شریفی نیا در فیلم قصه ها

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که گذر به هفت زندگی و آدم‌هایی است که درشرایطی نه استثنایی، در موقعیت‌هایی شبیه به بسیاری از آدم‌های جامعه، زندگی را سر می‌کنند.

مهراوه شریفی نیا و لادن مستوفی در فیلم به من نگاه کن

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که آیتکین در سن ۹ سالگی به علت فقر خانواده به شخصی که دو همسر و چند فرزند دارد فروخته می شود و با او ازدواج می کند. او به علت ضرب و شتم شوهر از منزل فرار می کند و تحت سرپرستی خانم دکتر یوسفی که طرح پزشکی خود را در منطقه ترکمن صحرا سپری می کند قرار می گیرد و توسط او وارد عرصه فعالیت های اجتماعی شده و قهرمان دو و میدانی کشور می شود.

 

مهراوه شریفی نیا بازیگر خوش استایل زن ایرانی + بیوگرافی مهراوه شریفی نیا

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.