هانیه توسلی با چهره و ژست های جدید + بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی خوش استایل ترین بازیگر زن ایرانی می باشد و یکی از ستاره های اینستاگرام است و در فضای مجازی هواداران بسیاری دارد او به تازگی عکس های جدیدی از فیگورهای خود در فضای مجازی منتشر نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر هانیه توسلی با چهره و ژست های جدید و بیوگرافی هانیه توسلی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی بازیگر محبوب و خوش چهره تلویزیون ، سینما و تئاتر در روز ۱۷ خرداد سال ۱۳۵۸ در شهر همدان به دنیا آمده است. وی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داده است و مدرک تحصلی او کارشناسی نمایشنامه نویسی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است.

در مورد ازدواجش شایعه های زیادی شده است که هیچکدام صحت ندارند و مجرد می باشد.

فیلم های سینمایی هانیه توسلی
سال ۱۳۷۹ آخر بازی
سال ۱۳۸۰ شام آخر
سال ۱۳۸۰ اثیری
سال ۱۳۸۱ گاهی به آسمان نگاه کن
سال ۱۳۸۱ شب های روشن

دلیل ازدواج نکردن هانیه توسلی

چندی پیش تر هانیه توسلی در برنامه اینترنتی ۳۵ آنلاین حضور یافته بود که در برنامه با این پرسش فریدون جیرانی مواجه شد که نمی خواهی ازدواج کنی ؟ هانیه توسلی در جواب این پرسش پاسخ داد : نه. به نظرم ازدواج به شدت پیچیده است.

شروع بازیگری به صورت حرفه ای

هانیه توسلی از ۱۷ سالگی به صورت امارتور در شهر محل تولدش یعنی همدان تئاتر بازی می کرد. برای تحصیل در رشته نمایش نامه نویسی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران پذیرفته شد و به تهران نقل مکان کرد.

فیلم هایی که او را به بازیگری علاقمند کرده اند عبارتند از دیگه چه خبر!؟ به کارگردانی تهمینه میلانی و هامون به کارگردانی داریوش مهرجویی.

وقتی نمایش پدر دوست داشتنی با بازی او در یکی از جشنواره‌های تئاتر در تبریز روی صحنه رفت نصرالله قادری که به عنوان داور آنجا حضور داشت هانیه توسلی را برای بازی در نمایش پدر انتخاب کرد.

یک سال بعد از این ماجرا در فیلم کوتاه روی جاده نمناک به کارگردانی مهدی کرم پور و سریال غریبه به کارگردانی جواد اردکانی بازی کرد و سرانجام با بازی در فیلم شام آخر ( همبازی بازیگرانی همچون محمدرضا گلزار و کتایون ریاحی ) وارد عرصه حرفه ای سینما شد.

ماجرای ازدواج با یک امریکایی

مدتی قبل در شبکه های اجتماعی شایعه ای قرار گرفت که گفته می شد هانیه توسلی با یک سرباز امریکایی ازدواج کرده است. بعد از بررسی های ما مشخص شد او در یک تئاتر بازی کرده است که در آن تئاتر همسر یک فرد آمریکایی است.

نام آن تئاتر نامه های عاشقانه از خاورمیانه بود و هانیه توسلی نقش زنی را بازی می کند که همسر یک سرباز امریکایی است و برای پیدا کردن همسرش که در افغانستان است به کشور افغانستان می رود.

هانیه توسلی با چهره و ژست های جدید

هانیه توسلی با انتشار این تصویر نوشت : من و نیوشا و یونا این قشنگ ها همبازى من بودن تو فیلم بیست و سه روز.عکس دو روز پیش آخرین روز کارى من

عکس های جدید و پشت صحنه هانیه توسلی به همراه هدیه تهرانی

عکس های جدید و پشت صحنه هانیه توسلی به همراه علیرضا قربانی

هانیه توسلی با چهره و ژست های جدید

عکس های جدید و پشت صحنه هانیه توسلی به همراه سام درخشانی و رضا یزدانی

عکس جدید هانیه توسلی ، طناز طباطبایی ، سحر دولتشاهی و هدیه تهرانی

عکس های جدید و پشت صحنه هانیه توسلی به همراه مادرش

عکس های جدید و پشت صحنه هانیه توسلی به همراه خواهرش طناز

 

هانیه توسلی با چهره و ژست های جدید + بیوگرافی هانیه توسلی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.