تام کروز

سقوط تام کروز سر صحنه ماموریت غیرممکن + عکس

تام کروز هنگام فیملبرداری فیلم ماموریت غیرممکن و در لحظه پرش از پشت بام ساختمان دچار حادثه شد.در ادامه این مطلب از بخش بازیگران مجله فانوس با ما باشید.
______________فانوس______________

حادثه ای برای تام کروز سر صحنه ماموریت غیرممکن

تام کروز بازیگری که به استفاده نکردن از بدلکار در فیلم هایش مشهور است ، سر صحنه فیلمبرداری جدیدترین فیلمش با نام ماموریت غیرممکن دچار مصدومیت شد اما هنوز جزئیاتی از میزان وخامت یا مساعد بودن حال او منتشر نشده است.

آسیب دیدن تام کروز در فیلم ماموریت غیرممکن

تـام کروز هنگام ضبط کردن صحنه ای که در آن باید از ارتفاعی روی پشت بام ساختمان روبه رو می پرید، دچار حادثه شد. این حادثه در لندن و هنگام فیلمبرداری «ماموریت غیرممکن 6» روی داد.
بر اساس ویدیویی که از این حادثه در فضای مجازی منتشر شده است، او هنگام پرش درست در مکان مشخص شده فرود نیامد به شدت به ساختمان کوبیده شد. البته او که از تجهیزات کامل ایمنی استفاده می کرد، از ارتفاع سقوط نکرد و پس از آن به زحمت خود را روی ساختمان کشاند.
هنوز جزییات بیشتری از این حادثه و میزان آسیب دیدگی بازیگر «مومیایی» در رسانه ها منتشر نشده است.

تام کروز

تام کروز سر صحنه فیلمبرداری دچار حادثه شد

تام کـروز که اکنون در 55 سالگی به سر می برد، برای استفاده نکردن از بدلکار در آثار سینمایی مشهور است. کمپانی های فیلمسازی نیز با تکیه بر همین موضوع از تصویر او در این صحنه ها برای تبلیغ فیلم استفاده می کنند که یک نمونه از آن حضور او روی هواپیما در تبلیغات فیلم «ماموریت غیرممکن:ملت سرکش» بود.
قسمت ششم «ماموریت غیرممکن» به کارگردانی کریستوفر مک کواری از 27 جولای سال 2018 اکران خواهد شد. در این فیلم غیر از تام کروز شاهد نقش آفرینی بازیگرانی چون هنری کویل، ربکا فرگوسن، آنجلا باست و الک بالدوین هستیم.

پرش ناموفق تام کروز در فیلم ماموریت غیر ممکن حادثه ساز شد + عکس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.